Daj Głos! Podcast

Daj Głos! Podcast

Spacerowy podcast dla miłośników psów

Episodes

May 12, 2022 94 mins
Po długiej przerwie i kilku wybojach po drodze wracamy z nowym odcinkiem Daj Głos! Opowiadamy o tym, co w planach, czy wrócimy na stałe, a także dzielimy się różnymi ciekawostkami z życia psiarzy
Mark as Played
Po krótkiej przerwie wracamy z nowymi ciekawostkami, recenzjami, zmianami w Daj Głosie i informacjami o akcji "Pinki dla psinki"
Mark as Played
W dzisiejszym odcinku podsumowujemy akcję Pinki dla Psinki, a najhojniejszy wpłacający otrzymuje wyjątkowe legowisko do Odjazdowe Legowiska! W regularnej części odcinka także rozmawiamy o polecajkach, wraca też Kasia i kącik ekspercki!
Mark as Played
Nadeszła długo oczekiwana chwila! Oto Pieskary 2019, czyli zestawienie najlepszych psiarskich produktów, usług, wydarzeń i nie tylko by ekipa Daj Głos! Podcast! Podsumowujemy zeszły rok i... nagradzamy naszych ukochanych Słuchaczy!
Mark as Played
December 12, 2019 77 mins
W ostatnim odcinku spotykamy się w pełnym podcastowym składzie (Natalia, Kasia, Paweł) i poświęcamy go w całości swobodnej rozmowie o najfajniejszych prezentach dla psów.
Mark as Played
Paweł wrócił z Holandii i zachwyca się tamtejszymi psami, Natalia zdradza ile może zapamiętać pies, a razem z Kasią rozmawiamy o szczekaniu.
Mark as Played
November 14, 2019 78 mins
W dzisiejszym odcinku zapewniamy wam mnóstwo ciekawostek o psach, a także recenzję pewnej ważnej książki oraz nasz nowy kącik plotkarski - Terierek. Powraca też Kasia pod postacią Pani Kasi.
Mark as Played
W dzisiejszym, tematycznym odcinku opowiadamy o wszystkich naszych pomysłach i sposobach na przygotowanie siebie (i psa) na jesień. Opowiadamy o gadżetach, kosmetykach i psich ubrankach. A także o kasztanach!
Mark as Played
W dzisiejszym odcinku Daj Głos! testujemy przeróżne produkty, które wydają się być niezwiązane z psami, ale jednak jak najbardziej są!
Mark as Played
W powakacyjnym odcinku podcastu rozmawiamy na przeróżne tematy - trochę popkultury, trochę recenzji, a także Jan, Pindol i Majtasy. Zostaliście ostrzeżeni.
Mark as Played
August 21, 2019 73 mins
Najostatniejszy odcinek wakacyjny, w którym rozmawiamy o filmach, grach planszowych i programach specjalnych - wszystko w kontekście psów, oczywiście!
Mark as Played
Cóż to za odcinek! Blisko 2 godziny rozmów o książkach, komiksach i grach fabularnych o psach, a także dywagacje o tym, czy mamy już erę "szczucia psem". W części eksperckiej sporo o lęku separacyjnym na podstawie listu jednej z czytelniczek.
Mark as Played
Dzisiejszy odcinek jest szczególny, bo po raz pierwszy spotkaliśmy się wszyscy na żywo! Natalia wpadła do Szczecina, by spotkać się z Pawłem i naszą ekspertką Kasią i nagrać zupełnie wyluzowany odcinek wakacyjny - i to z udziałem publiczności!
Mark as Played
Oficjalnie odpaliliśmy Patronite! Ale żeby Was nim nie zanudzać, przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek - od psów pracujących na lotnisku po Teorię Wielkiego Podrywu!
Mark as Played
Stało się. Idziemy na Patronite. Wiemy, że jest mnóstwo tematów, które możemy poruszyć, mnóstwo imprez na które możemy pojechać i mnóstwo akcji, które możemy przeprowadzić, ale do tego potrzebny jest czas i pieniądze. To pierwsze wyczarujemy. O to drugie prosimy Was.
Mark as Played
W 28. odcinku podcastu korzystamy z dobrej pogody, odwiedzając ciekawe imprezy dla psiarzy, a w segmencie eksperckim rozmawiając o tym, jak wygląda spacer z perspektywy psa. Paweł je ciastka dla psów i sprawdza czy zmieści się do lodówki na mięso. Mamy też Bardzo Ważne Ogłoszenie.
Mark as Played
June 6, 2019 82 mins
Serwisy streamingowe chyba poczuły, że psiarze to dobra grupa docelowa, bo niezmiennie dostarczają nam tematów do rozmów. Dziś przy okazji premiery serialu "Czernobyl" rozmawiamy m.in. o tym, jak po atomowej awarii żyje się zwierzętom w tamtym miejscu. A w kąciku eksperckim: jak oswoić dziecko z psem i odwrotnie.
Mark as Played
Podcastowy Dzień Dziecka 2019: Wiersz "Sztuka Latania", Izabela Michta
Mark as Played
May 23, 2019 89 mins
Nareszcie koniec. Gra o Tron skończona, a na żelaznym tronie mógł zasiąść tylko on. Bruno. Dyskutujemy więc o najnowszym serialu Netflixa, o tym czy można adoptować wilkora, a w kąciku eksperckim Kasia zamienia się w kocią behawiorystkę.
Mark as Played
W odcinku: - jedziemy na targi Animalove do Warszawy! - recenzja książki "Przysmaki na psie smaki" - współpracujemy z Paką Zwierzaka - jak wybrać hotel dla psa? - miniporadnik - mini-relacja z Pyrkonu - survival z psem, czyli Matthew Posa i Manty - sławni psiarze: Chris Evans - kącik ekspercki: Jak radzić sobie i jak pracować z agresywnym psem?
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  BG2Pod with Brad Gerstner and Bill Gurley

  Open Source bi-weekly conversation with Brad Gerstner (@altcap) & Bill Gurley (@bgurley) on all things tech, markets, investing & capitalism

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  The Breakfast Club

  The World's Most Dangerous Morning Show, The Breakfast Club, With DJ Envy, Jess Hilarious And Charlamagne Tha God!

Advertise With Us
Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

Connect

© 2024 iHeartMedia, Inc.