MY DVĚ

MY DVĚ

Vítáme vás u našeho podcastu My dvě. Jsme nejlepší kamarádky Ditta a Domča a ikdyž se sice neznáme od plenek, tak po chvilce kamarádění nám to přišlo. Navzájem jsme se toho hodně za ty roky naučily. Někdy jsme víc ségry než kámošky a není nám problém si navzájem říct, že se chováme.. jak to jen říct.. no.. jak pin*y. Zatím to nevedlo k žádnému rozchodu a doufáme, že s tímto podcastem ani nepovede, haha. A co tu očekávat? Příběhy z našich obyčejně neobyčejných životů, naše (ne)inspirativní kamarády, zkušenosti z Tinder randíček, ale i vážnější témata, o kterých je potřeba s lehkostí mluvit, třeba takový PMS a opupínkovanej obličej. Tak se usaďte a jdem na to :)... Show More

Episodes

May 19, 2019 37 min

Po delší odmlce jsme zpět. Moc se za to omlouváme, ale na dnešní téma byl potřeba čas a hlavně nálada. Tímto dílem vás dnes bude provádět hlavně Ditta, která Domče v tomhle hodně otevřela oči. Doufám, že vám bude stejně inspirativní jako byla před pár lety mně. 

O sebelásce se v poslední době mluví hodně a všude, ale je to tak důležité téma, že nevadí, když si o něm poslechnete i u nás. Povíme si, kdy se sebeláska pro... Read more

Share
Mark as Played
March 26, 2019 32 min

Neni to nikdy nic lehkýho. Někomu z nás tím něco hezkého začíná, někomu zas končí. Tak nějak to k životu patří a je jen na nás, jak se k tomu postavíme. Jak říká Domča, každý vztah nám má něco dát a i v dobrém slova smyslu i něco vzít, abychom si pak těch dalších vztahů vážili a užívali si je ještě o kousek víc, souhlasíte?

Podcast o rozchodech z pohledu dvou holek. Jedné, která dala a dostala kopačky hned několikrát ... Read more

Share
Mark as Played
February 26, 2019 46 min

Po minulém díle, kde jsme probíraly naše protiklady, jsme se rozhodly přiblížit vám i naše povolání. Jak správně tušíte, rozdílnější už asi být nemohou. Domču všichni znáte jako úspěšnou blogerku, která vám v dnešním díle ukáže obě strany jejího full-time povolání. Ditta už nějakou tu dobu rozdává úsměvy ve své ordinaci, kde provádí dentální hygienu. Ať už vás zajímá jedno či druhé, dozvíte se o nás zase něco nového. Docela deta... Read more

Share
Mark as Played
February 5, 2019 24 min

My dvě jsme jak jing jang. Jedna je naprosto klidná, vyrovnaná a druhá? Chaotický klubíčko nervů, který často ani neví, kde mu hlava stojí. Ale v našem vztahu jsou tyhle protiklady jako takový lepidlo. Drží nás dohromady a ani si nedokážu představit, že by tomu mělo být jinak. A o tom, jak se protiklady přitahují, je tento podcast.

Share
Mark as Played

Někdy potřebujeme různý věci slyšet několikrát, abychom pak podle nich jednali. 

V tomto podcastu vám řekneme, jak nenásilně být zdravější. Nejde o žádné drastické diety, ale jen o malé životní změny, díky kterým se časem můžete cítit o kousek líp. Dneska si tedy k tomuto dílu miísto vína vezměte hrnek bylinkového čaje nebo zeleného smoothie z kadeřávku a brokolice a jdem na to.

Share
Mark as Played
January 9, 2019 22 min

Máme tu 9.1. to znamená, že pásy ve fitku se už opět uvolnily, zpátky zařazujeme do jídelníčku lepek, cukr, alkohol a z jednoho kafe denně jsou zpátky tři klasický velký hrnky. Jestli takhle nějak dopadají i vaše předsevzetí, tak si poslechněte náš nový díl podcastu o tom, jaký na ně máme názor a jak si je (ne)udržet.

Share
Mark as Played
December 11, 2018 18 min

Jedna z nás je vánoční Grinch a druhá Vánoce naprosto miluje. Předánoční stres ale z tohoto svátku udělal naprosté šílenství, spíš svátky nepohody a často máme chuť si vlasy vytrhat ještě dřív než na Štědrý den dojde. 

Ať už je to tak nebo tak, tak vám tu přinášíme pár bodů, jak se z toho všeho nepos*at.

Share
Mark as Played

Obě toho máme už nalétáno dost a při společné zpáteční cestě z Paříže nás hned několik cestujících přivedlo k nápadu, že o tomhle přesně bude další díl našeho podcastu. Představuji vám tedy díl o tom, jaké extrémní typy cestujících potkáte na letištích. Nemusíte se bát, každá jsme se vzhlídla hned v několika z bodů, na které upozorňujeme, hlavně teda Domča, ta na security check přijde celá ověšená taškama, naušnicema i náramkama... Read more

Share
Mark as Played

Podcast My dvě jsme vytvořily my, dvě nejlepší kamarádky. Takže vám je jasné, že jsme jednu epizodu musely věnovat tomuhle tématu... Byla pěkná fuška nahrát tuhle epizodu, několikrát jsme jí přetáčely (a taky byla pěkná fuška takový kamarádky najít), no znáte to.. Některý dny jsou náročnější... Tak sluchátka do uší, kafe nebo víno do ruky a jdem na to. Nezapomeňte nás ohvězdičkovat a sledovat nás na našich sociálních sitích pod ... Read more

Share
Mark as Played
October 23, 2018 34 min

V našem prvním podcastu jsme se vám chtěly tak trochu představit, tak jsme rovnou vytáhly téma, které jsme obě dvě chtěly na našich kanálech publikovat tak jako tak. Takhle ve dvou to ale byla daleko větši sranda.

Share
Mark as Played

Chat About MY DVĚ

Popular Podcasts

The Joe Rogan Experience
The Joe Rogan Experience
Joe Rogan's Weekly Podcast
Crime Junkie
Crime Junkie
Crime Junkie is a weekly podcast dedicated to giving you a true crime fix. Every Monday, Ashley Flowers will tell you about whatever crime she’s been obsessing over that week in a way that sounds like you're sitting around talking crime with your best friends. The storytelling is straightforward and free of rabbit holes so the cases stay suspenseful and are easy to follow. If you can never get enough true crime... Congratulations, you’re a Crime Junkie! You’ve found your people.
Stuff You Should Know
Stuff You Should Know
If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.