Yerimde Olsan?! - Türkçe Podcast

Yerimde Olsan?! - Türkçe Podcast

Her hafta bir adam (ve bazen bir kadın) mikrofon karşısına geçip kendisinde sanki yeterince varmışcasına başkalarına akıl verecek. Dinlemesi ücretsizdir. Katılması anlat@yerimdeolsan.com adresine bir mail atmak kadar kolaydır. web: www.yerimdeolsan.com instagram: www.instagram.com/yerimdeolsan twitter: www.twitter.com/yerimdeolsan_ facebook: www.facebook.com/yerimdeolsan ... Show More

Uzun bir aradan sonra tekrar mikrofon karşısına geçtik. Küçük Hanıma da bu zor günümde de gelip havasını attığı için ayrıca minnettarım. 

Yeni bölümün gelmesi uzun sürdü, evet! Ama bir sor neden uzun sürdü? Sorduysan, cevabı bölümde.  


Bölümde bahsi geçen, Katie Hill meselesi bu: https://dailym.ai/353zT0Y 


Tüm bölüm arşivleri ve iletişim bilgileri ile birlikte, artık bölümlere yorum yazmak imkanı da www.yerimdeolsan.com -da.

Instagram-ımız ise bu adreste: https://instagram.com/yerimdeolsan

Share
Mark as Played

Chat About Yerimde Olsan?! - Türkçe Podcast

Popular Podcasts

The Joe Rogan Experience
The Joe Rogan Experience
Joe Rogan's Weekly Podcast
The Daily
The Daily
This moment demands an explanation. This show is on a mission to find it.
DISGRACELAND
DISGRACELAND
Murder, infidelity, suicide, arson, overdose, religious cults, drug trafficking; this podcast explores the alleged true crime antics and criminal connections of musicians we love like Jerry Lee Lewis, The Rolling Stones, Tay K-47, Tupac Shakur, Mayhem, Amy Winehouse and many more. Why? Because real rock stars are more like feral, narcissistic animals than functioning members of society and that is precisely what makes them so damn entertaining. If you love true crime and you love music then get ready to love this podcast.