رادیو کوین کده

رادیو کوین کده

رادیو کوین کده مرجع پادکست و کوین کست های مربوط به اخبار، اموزش، اشنایی، معرفی و برسی در زمینه بیت کوین، رمزارزها، بلاک چین و کیف پول ارزدیجیتال می باشد.

Episodes

August 3, 2021 7 min

اتریوم اولین بار در سال ۲۰۱۳ توسط توسعه دهنده ویتالیک بوترین، که در آن زمان ۱۹ سال داشت، پیشنهاد شد .اتریوم یک بستر نرم‌افزاری مبتنی بر بلاکچین است که در درجه اول برای پشتیبانی از دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ دنیا از نظر ارزش بازار بعد از بیتکوین استفاده می‌شود.اتریوم از بیتکوین الهام می‌گیرد. هر دو رمزارز هستند.بسیاری از طرفداران اتریوم را “رایانه جهانی” می‌دانند که می تواند اینترنت را غیرمتمرکز کند.

لینک مطلب: اتریوم چیست؟ پادکست ...

Share
Mark as Played

ویتالیک بوترین برنامه نویس و نویسنده روسی-کانادایی متولد سال ۱۹۹۴ در مسکو است. بوترین در سال ۲۰۱۱ توسط پدرش با بیت کوین آشنا شد و اولین دستاورد او در این زمینه تأسیس مجله بیت‌کوین با همکاری میهای آلیسی در سال ۲۰۱۱ بود.در سال ۲۰۱۵، ویتالیک بوترین، گاوین وود، جوزف لوبین و عده‌ی دیگری بلاک چین اتریوم را راه‌اندازی کردند.

لینک مطلب:زندگینامه‌ی ویتالیک بوترین؛ خالق بلاک چین اتریوم  پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده

کوین کده صرافی آنلاین ر...

Share
Mark as Played

یک مثال از اوردر بوک میتواند برای جفت معاملاتیBTC/USD  باشد.اوردر بوک مربوط به سفارشات خرید و فروشی خواهد بود که مشتریان در صرافی جهت خرید یا فروش بیت کوین به دلار قرار داده اند.ما میتوانیم اوردر بوک را به عنوان یک بازار در نظر بگیریم. این بازار مکانی خواهد بود که مردم در ازای دلار آمریکا بیت کوین را خرید یا فروش میکنند.

لینک مطلب:اوردر بوک چیست؟   پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده 

کوین کده صرافی آنلاین رمزارزها. خرید و فروش بیت کوی...

Share
Mark as Played

در نسخه‌ی جدید (ورژن ۶.۰) کیف پول تراست (Trust Wallet)، مرورگر برنامه غیرمتمرکز (DApp) به طور کامل از ios (آیفون) حذف شده است. اگر با استفاده از کیف پول تراست در iOS با DApps تعامل داشته باشید، همه دارایی‌های شما همچنان قابل دسترسی خواهند بود. کیف پول تراست دارایی‌های شما را در اختیار ندارد و فقط یک دروازه برای دسترسی به آن‌هاست.

لینک مطلب:حذف مرورگر DApps از کیف پول تراست ولت در iOS     پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده

کوین کده صرا...

Share
Mark as Played

از بین تمام این استدلال‌ها، مقایسه مصرف انرژی رمزارزها با بانکداری سنتی (یا به طور خاص فیات) مسئله‌ای نسبتاً نوظهور است.  برای اینکه بلاک‌چین بتواند پتانسیل تحول‌آفرین خود را تحقق بخشد، از شهرهای هوشمند و اقتصاد کم کربن پشتیبانی کند، باید بر توسعه معماری بلاک‌چین هوشمند و مقرون به صرفه تمرکز کنیم.

لینک مطلب:بلاک‌چین سبز: هوشمندتر یا سخت‌تر؟    پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده

کوین کده صرافی آنلاین رمزارزها. خرید و فروش بیت کوین و سا...

Share
Mark as Played

بلاکچین اغلب به عنوان یک پشتوانه برای یک معامله اینترنتی بر پایه و اساس ارزش اینترنت توصیف می‌شود.با استفاده از بلاک چین افراد بسیاری می‌توانند اطلاعاتی را ثبت کنند و جامعه کاربران می‌توانند نحوه به روز‌رسانی و اصلاح سابقه این اطلاعات را کنترل کنندیک بلاکچین ممکن است متفاوت از سایر سیستم‌های دیجیتال غیرمتمرکز مانند ویکی‌پدیا باشد

لینک مطلب:بلاک‌چین چیست؟                 پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده 

کوین کده صرافی آنلاین رمزارزه...

Share
Mark as Played

سطح حمایت و مقاومت دو مفهوم اساسی و تاثیرگذار در بازار ارز دیجیتال به حساب می‌ایند. سطح حمایتی نشان دهنده میزان تقاضا در بازار است. یعنی نمایانگر تعداد خریدهای انجام شده است.برخلاف سطح حمایتیسطح مقاومتی نشان‌دهنده میزان عرضه است.

لینک مطلب:حمایت و مقاومت- دربازار ارز دیجیتال     پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده 

کوین کده صرافی آنلاین رمزارزها. خرید و فروش بیت کوین و سایر رمزارزها با نرخ رضایت ۹۳% کاربران

نوشته پادکست: مقایسه حمایت و...

Share
Mark as Played

روحانی با تاکید براینکه آگاهی مردم در این حوزه ضروری است و با توجه به مخاطرات قابل توجه در حوزه مبادلات رمزارزها، از ورود غیر کارشناسانه در این حوزه باید اجتناب شود، تصریح کرد: باید برای قانونمند شدن فعالیت رمزارزها و صیانت از سرمایه مردم در این حوزه هرچه زودتر چاره اندیشید و قوانین و دستورالعمل‌های لازم را وضع و ابلاغ نمود.

لینک مطلب:روحانی: فعالیت رمزارزها باید قانونمند شود     پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده 

کوین کده صرافی آنلا...

Share
Mark as Played

 اسپریتوس اولین خودرو در تاریخ با سخت افزار استخراج و فناوری برنامه‌ریزی شده رمزارز برای رابط کاربری است.براساس اعلامیه این شرکت در تاریخ ۱ ژوئن، خودروی الکتریکی اسپریتوس (Spiritus) قرار است در سال ۲۰۲۳ روانه بازار شود و مجهز به پردازنده گرافیکی پیشرو در صنعت برای استخراج سودآور خواهد بود

لینک مطلب:اسپریتوس؛ خودروی الکتریکی با قابلیت استخراج رمزارز    پادکست های بیشتر:رادیو کوین کده 

کوین کده صرافی آنلاین رمزارزها. خرید و فروش بیت ...

Share
Mark as Played

براساس گزارش فوربس سیرکل، خالق دومین استیبل‌کوین بزرگ جهان، USDC، به تازگی ۴۴۰ میلیون دلار سرمایه از طریق سرمایه‌گذاری خصوصی، موسسات سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران استراتژیک جمع‌آوری کرده است.به طور کلی فضای رمزنگاری در سال ۲۰۲۱ با افزایش قیمت بیت‌کوین و همچنین عملکرد برجسته سایر دارایی‌های دیجیتال، به بالاترین رکورد در تاریخ خود رسیده است.

لینک مطلب:کسب رکورد بالاترین جذب سرمایه شرکت های رمزنگاری توسط خالق دومین استیبل‌کوین بزرگ جها...

Share
Mark as Played

Popular Podcasts

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Dateline NBC

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  The Daily

  This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Around the NFL

  NFL.com's "Around the NFL" crew (Gregg Rosenthal, Dan Hanzus and Marc Sessler) break down the latest football news, with a dash of mirth.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2021 iHeartMedia, Inc.

  • Help
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • AdChoicesAd Choices