All Episodes

January 23, 2021 60 min
NUN Okulları'nın birbirlerinden parlak öğrencileri ve kıymetli öğretmenleriyle kariyer hedeflerine ulaşmada bana göre üç önemli faktörün; eğitim, çok ve istikrarlı çalışmayla konjonktürün etkilerine dair, hayatımdan kesitler sunduğum, Ukrayna'ya ilişkin bilgiler de aktardığım son derece keyifli bir sohbet yaptık.

Konjonktürün bir başka ifadeyle içinde bulunduğumuz dönemin şartlarının hayatımıza ve kariyerimize etkisini değerlendirdiğim bölümden bir parçayı burada paylaşıyorum. 1 saatlik söyleşinin tamamını kanalımda izleyebilirsiniz.

Katılımcılardan ilham aldım ve umarım onlara ilham da verdim. Genç kardeşlerimin bilgi seviyeleri ve ufuklarının genişliği beni şaşırttığı kadar mutlu da etti.
Share
Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2021 iHeartMedia, Inc.

  • Help
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • AdChoicesAd Choices