All Episodes

June 4, 2021 86 min
Strateżka, była naukowiec, trenerka z ogromnym doświadczeniem w biznesie, marketingu i coachingu. A od niedawna podcasterka w Słuchaj i Działaj. Klaudia Kałążna na co dzień pomaga swoim podopiecznym przejść przez proces zmiany kariery zawodowej, towarzyszy w odkrywaniu swoich supermocy i rozwijaniu skrzydeł. Jest przewodniczką, która za pomocą starannie dobranych narzędzi pomaga odnaleźć lub zbudować ścianę do której warto przystawić swoją drabinę do sukcesu. Prywatnie jest szczęśliwą żoną, pasjonatką gier planszowych oraz właścicielką pokaźnej kolekcji dinozaurów. Od ponad dekady mieszka w Irlandii delektując się pięknem natury i urokami życia na wyspie. Z Klaudią spotykamy się, by porozmawiać o tym co to znaczy robić biznes w swoim tempie, ile w jej pracy jest filozofii slow biznes i dlaczego bycie ciągle zajętym/ą wcale nie jest takie fajne jak nam się wydaje.

Link do odcinka: https://razemlepiejpodcast.pl/87
Znajdź nas na: www.razemlepiejpodcast.pl
Możesz nas też polubić na www.fb.com/razemlepiejpodcast i www.instagram.com/razemlepiejpodcast
Klaudia Kałążna na Instagramie: https://www.instagram.com/klaudiakalazna/

#polskipodcast
Share
Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2021 iHeartMedia, Inc.

  • Help
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • AdChoicesAd Choices