Vogule co myślisz?

Vogule co myślisz?

Codzienne przygody, dziwne sprawy. Świat oczami Vogule Poland.

Episodes

May 19, 2022 24 min
Dziś opowiemy Wam o tym, jak zostaliśmy klubowymi królewiczami i jakie to niesie ze sobą konsekwencje, gdy jesteś już po trzydziestce. A niesie, oj niesie...
Share
Mark as Played
Dziś rozmawiamy o tańcu. Tańcu imprezowym, ale też takim domowym, tylko dla siebie.
Share
Mark as Played
May 5, 2022 17 min
Jak zostaliśmy wycieczkologami? Dlaczego polubiliśmy piesze wędrówki i spacery po 25 kilometrów? Trochę to do nas nie pasuje, więc posłuchajcie same, jakie są nasze motywacje.
Share
Mark as Played
Za dużo bodźców i głowa pęka? Oj, znamy to. W tym odcinku po raz pierwszy zdradzimy tajemniczą zasadę 3xCI, a także opowiemy, jak radzimy sobie z przebodźcowaniem. Partnerem podcastu jest Allegro i usługa Smart! na Start.
Szczegóły na allegro.pl/smart.
Share
Mark as Played
Dziś opowiemy nieco o świętach wielkanocnych, ale nie tylko, bo porozmawiamy szerzej o obrzędach, tradycjach i o tym, jak się w tym odnajdujemy. Wnioski są porażające!
Share
Mark as Played
April 14, 2022 19 min
Czym jest dla nas sztuka? Dlaczego potrafimy odnaleźć ją w codziennych sprawach? Co sprawia, że coś uznajemy za sztukę? Odpowiadamy na te pytania w tym bardzo artystycznym odcinku!
Share
Mark as Played
Czasami trzeba po prostu odpuścić i tak właśnie zrobiliśmy tym razem. Czy to dobre rozwiązanie? Czas pokaże.
Share
Mark as Played
March 31, 2022 20 min
Dziś porozmawiamy o naszych kompleksach. Jakie mieliśmy? Jak sobie z nimi poradziliśmy? I czy na pewno poradziliśmy sobie ze wszystkimi? Zapraszamy do odsłuchu.
Share
Mark as Played
Rozdzieliliśmy się po raz pierwszy od kilku lat! Opowiadamy Wam, jakie nas czekały przygody, co czuliśmy i czy warto było szaleć tak. Jak poradził sobie Patryś? Jak żyło się Madamowi? Posłuchajcie sami!
Share
Mark as Played
March 17, 2022 23 min
Dziś rozmawiamy o snach. Tych mrocznych, pojebanych i każdych innych. Co ciekawe, różnimy się diametralnie jeśli chodzi o ich przeżywanie. A Ty w którym jesteś obozie?
Share
Mark as Played
March 10, 2022 20 min
Jeden z nas zachciał mieć operację oczu. Wizyta w klinice rozpoczęła nową dramę, którą teraz żyjemy. I oby, bo zaczyna się robić poważnie...
Share
Mark as Played
Czasy są trudne, więc zdradzamy Wam kilka naszych lifehacków dotyczących radzenia sobie ze stresem i niepokojem. Co wtedy robimy? Co nam pomaga? O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku.
Share
Mark as Played
February 24, 2022 17 min
Poszliśmy dziarać się! Madam zafundował sobie pierwszy tatuaż, Patryk jakiś 27 i 28. Jak wrażenia? Czy bolało? Dlaczego wytatuowaliśmy właśnie to? Czy długo czekaliśmy? Sprawdźcie koniecznie nasze najnowsze perypetie!
Share
Mark as Played
February 17, 2022 24 min
Dziś porozmawiajmy o tym, co można zrobić, by w ciągu kilku godzin zrelaksować się i oderwać szybko od codziennych problemów. Partnerem odcinka jest BookBeat - aplikacja do słuchania audiobooków. Mamy 30-dniowy dostęp za darmo dla nowych użytkowników i użytkowniczek, łapcie: https://www.bookbeat.pl/vogulepoland?utm_source=youtube&utm_medium=influencer&utm_campaign=vogulepoland+30+days&utm_content=...
Share
Mark as Played
February 10, 2022 23 min
15 lat to trudny wiek. Postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do tamtego okresu i powiedzieć samym sobie z przeszłości kilka szczerych słów. Posłuchajcie.
Share
Mark as Played
February 3, 2022 18 min
W styczniu zrobiliśmy sobie przerwę od pracy. Jak zagospodarowaliśmy ten czas? Co robiliśmy? O tym w pierwszym w 2022 roku odcinku naszego podkastu!
Share
Mark as Played
Czy termin "sylwestrowe przypały" mówi Ci coś? Jeśli tak, to świetnie odnajdziesz się w tym odcinku. Przypałów bowiem u nas pod dostatkiem.
Share
Mark as Played
December 23, 2021 17 min
Których tematów lepiej nie poruszać w Święta? A jeśli już się pojawią, to jak ich uniknąć? Posłuchaj, by przeżyć ten czas w miarę spokojnie!
Share
Mark as Played
December 16, 2021 20 min
Jeśli Ci smutno, jeśli Ci źle, włącz ten odcinek i ciesz się, że komuś też nie wychodzi w życie. A życie łatwe nie jest, dorosłość przygniata i nie chce odpuścić. A banki to już vogule...
Share
Mark as Played
To nie bait, naprawdę zostaliśmy gamerami i pykamy sobie w gry. W jakie? Co polecamy? O tym w odcinku, a także wspominamy stare konsole i bajeranckie gry typu idź w prawo i strzelaj.
Share
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  The Daily

  This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Morbid: A True Crime Podcast

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.