All Episodes

May 8, 2025 119 mins

Terwijl de overheid de strijd tegen obesitas probeert te voeren, zette Jamin vol in op nasi goreng paaseieren. Hoe is dat met elkaar te rijmen? Toon van Dijk algemeen directeur van Jamin is te gast in BNR Zakendoen. 

Macro met Mujagić  

Elke dag een intrigerende gedachtewisseling over de stand van de macro-economie. Op maandag en vrijdag gaat presentator Thomas van Zijl in gesprek met econoom Arnoud Boot, de rest van de week praat Van Zijl met econoom Edin Mujagić.   

Boardroompanel 

De overname van Hunkemöller door zijn grootste schuldeiser heeft ABN Amro en ING financieel niet veel goeds gedaan. EN: zijn geopolitieke onderwerpen het gespreksonderwerp in de boardroom van Philips? Dat en meer bespreken we om 11.30 in het boardroompanel met:  

-Helene Vletter, Hoogleraar financieel recht & governance aan de Erasmus universiteit, Partner van De Bestuurskamer en Commissaris bij oa STMicroelectronics en bij de NPO 

-Harm-Jan de Kluiver, hoogleraar ondernemingsrecht aan de UvA, voormalig advocaat bij De Brauw. 

Luister I Boardroompanel  

Contact & Abonneren   

BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 11:00 tot 13:30 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail.    

Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify. 

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Stuff You Should Know
Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations. Follow now to get the latest episodes of Dateline NBC completely free, or subscribe to Dateline Premium for ad-free listening and exclusive bonus content: DatelinePremium.com

24/7 News: The Latest

24/7 News: The Latest

The latest news in 4 minutes updated every hour, every day.

Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

Connect

© 2025 iHeartMedia, Inc.