לייב באוטו עם יניב מורוזובסקי

לייב באוטו עם יניב מורוזובסקי

תוכנית אחר הצהריים של רדיו 5live מבית מימון ישיר: מוזיקה מעולה בלי פרסומות, בקשות השירים שלכם, חדשות מעולם הרכב ועוד מלא פינות שיעלו לכם חיוך על הפנים - באוטו או בכל מקום אחר.

Episodes

September 20, 2022 116 mins

והשבוע: רגע לפני ראש השנה, הבאנו את מיטב המוזיקה שצמחה פה השנה, לצד מינון מוגבר של שירים חדשים ומעולים. הפינות הקבועות, חדשות הרכב, דורון מזר, וגם: למה לכל הרוחות יש ברווז גומי ענק באמצע תערוכת רכב בינלאומית?

Mark as Played

והשבוע: שירים שלא נס ליחם (ושירים שכן), רכב חשמלי שהצליח להציל ניתוח (של אורולוג) ועוד חדשות חשובות מעולם הרכב. לצד הפינות הקבועות שוחחנו גם עם שרית רדין, סמנכ"לית השיווק של מימון ישיר, על הקמפיין החדש בכיכובו של ליאור כלפון. תהנו!

Mark as Played

והשבוע: איזו מכונית הכי נמכרה בחודש החולף? התשובה תפתיע אתכם; עד כמה רחוק הגיע רכב יוקרה שנגנב בלונדון? וגם: כרמית ונטורה יצאה לחגוג יום הולדת שנה לקאר סטוק וחזרה עם מלא חוויות (וקולה זירו). כל חדשות הרכב, הפינות הקבועות, הבקשות שלכם, יציאה הורסת ודורון מזר מרים לשקיעה

Mark as Played

והשבוע: איך כולם מוכרים פחות רכבים ועדיין מרוויחים יותר? האם יש מתחרה חדשה לטסלה? מתי נראה רכבי יוקרה עם מנוע מימן? ואיך מבטאים את שם הרכב החדש של קובי פרץ? כל חדשות הרכב של השבוע, המוזיקה שביקשתם, הפינות הקבועות ואירוע דרמטי בחייו של דורון מזר.

Mark as Played

והשבוע: כיצד נחלץ המגיש משקית ירקות קפואים? מה מותג הרכב הסיני החביב על המערכת וכמה פעמים אפשר להגיד את השם ב־3 דקות? ואיזה צעד משוגע עשה אדם אחד שלא רצה לאבד את המפתחות לטסלה שלו? הפינות הקבועות, המוזיקה - והדורון! והמזר!

Mark as Played

והשבוע: איך החומה הסינית תיכנס לשוק הרכב הישראלי? של מי הרכב היוקרתי שהמדינה מציעה במכרז פתוח? ואיזו הפתעה לא נעימה עלולה לחכות לכם בקרוב מתחת למכסה המנוע? כל הפינות, השירים, הבקשות, היציאות - ודורון מזר.

Mark as Played

והשבוע: מה יעלה יותר - אבל רק על הנייר? איזה רכב מוכר נכחד מכבישי ישראל? ומה למען השם חשב לעצמו אדם שהדליק סיגריה ליד משאבת דלק? (אמל"ק: הוא בחיים). כל חדשות הרכב, כל המוזיקה, כל הפינות וקולה עם לימון. תהנו!

Mark as Played

והשבוע: שיאים במסירות רכבים חשמליים! מכוניות מעופפות! סוללות נשלפות! וגם... נהג שנסע כמה קילומטרים עם מזרן מתחת לגלגלים. כל חדשות הרכב של השבוע, המון מוזיקה מעולה, הפינות הקבועות, וכמובן - דורון מזר. תהנו!

Mark as Played

והשבוע: איזה הפתעות מתכננים ביונדאי לדגם שיש למגיש התוכנית? עד כמה קשה למי שנמצא בליסינג? ומה חדש באופרת הסבון מבית טסלה? כל חדשות הרכב, המוזיקה החדשה, היציאות הנוסטלגיות, הבקשות שלכם והפינות הקבועות האהובות. תהנו!

Mark as Played

והשבוע: כמה יעלה בקרוב הטסט? איך עושים עלינו עוד קופה? מתי נעוף עם האוטו? וכיצד הדיזל עשה קאמבק מפתיע? חדשות הרכב, הפינות המוזיקליות, בקשות השירים שלכם וכמובן - דורון מזר. תהנו!

Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  CounterClock

  In order to tell the story of a crime, you have to turn back time. Every season, Investigative journalist Delia D'Ambra digs deep into a mind-bending mystery with the hopes of reigniting interest in a decades old homicide case.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  20/20

  Unforgettable true crime mysteries, exclusive newsmaker interviews, hard-hitting investigative reports and in-depth coverage of high profile stories.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.