לייב באוטו עם יניב מורוזובסקי

לייב באוטו עם יניב מורוזובסקי

תוכנית אחר הצהריים של רדיו 5live מבית מימון ישיר: מוזיקה מעולה בלי פרסומות, בקשות השירים שלכם, חדשות מעולם הרכב ועוד מלא פינות שיעלו לכם חיוך על הפנים - באוטו או בכל מקום אחר.

Episodes

June 28, 2022 119 min

והשבוע: על מערכות יחסים בין אדם לרכב ש.... אי אפשר לדבר עליהן ברדיו; על המשאית שתפלוט רק מים ותראה לנו את הדרך לעתיד; וגם: לאן נעלמים אולמות התצוגה? כל חדשות הרכב, הפינות הקבועות והרבה מוזיקה משובחת - גם כזו שבחרתם בעצמכם. תהנו!

Share
Mark as Played

בתקשורת מדברים על גל חדש של קורונה? אנחנו ב'לייב באוטו' החלטנו להכות בגל הזה, עם שעתיים של מוזיקת גל חדש! שעתיים מלאות בלהיטי הניו־ווייב שעשו לנו את סוף שנות השבעים, את כל שנות השמונים - ושעושים לנו כיף באוזן גם היום. הרבה מוזיקה שתעזור לנו לברוח מהחדשות, לצד כל העדכונים מעולם הרכב - וכן - גם דורון מזר. תהנו!

שעה ראשונה

A-Ha - Take on Me

Philip Oakey & Giorgio Moroder - Together In Electric Dreams (Extended Mix...

Share
Mark as Played

והשבוע: האם אפשר להפוך מכונית לצוללת? מה השם האקזוטי של מותג הרכב החדש בישראל? כיצד ניצחנו את איטליה בתחום להיטי הקיץ? ואיך לכל הרוחות השתלבה בתוכנית להקת N'Sync? הפינות הקבועות, בקשות השירים שלכם, יציאות מוזיקליות - ודורון מזר אחד ומיוחד. תהנו!

Share
Mark as Played

והשבוע: הדלוריאן של 'בחזרה לעתיד' חוזרת, לעתיד; איך נקשקש עם נהגי מוניות אוטונומיות? וכיצד התמודד נהג של פרארי בשווי מאות אלפי דולרים, כשנתקל בכמה מכוניות חונות? הפינות הקבועות, בקשות השירים שלכם, הפתעות נפלאות תוצרת הארץ ודורון מזר המשובח כיין טוב. תהנו!

Share
Mark as Played

אוהד רוט הוא איש חזון, שמצליח בכל פעם להמציא את עצמו מחדש ולסחוף איתו קהל גדול. בשנים האחרונות הוא מנהל את קהילת 'קולינריה מקומית' בפייסבוק, מגיש פודקאסט בנושא, ועומד מאחורי האתר FoodShop, המחבר אלינו עשרות יצרניות ויצרני אוכל קטנים ומרתקים.

אתם מוזמנים להאזין לחגיגה של אוכל מיוחד (מי אמר חגבים?), ניסוי של אכילת דלעת עם סיד (ההוא מהקירות), גלידות מטורפות - והרבה אלכוהול באוויר. כתמיד, שידרנו גם את הפינות המוזיקליות הקבו...

Share
Mark as Played

והשבוע: כמה יקר כבר יכול להיות רכב משנות החמישים? למה רכב יוקרה צריך הגה של מטוס? ומה אנחנו ממליצים לכם לא לעשות אם הטסלה שלכם עולה באש? חדשות הרכב, המוזיקה שבחרתם, הפינות הקבועות, וכמובן - דורון מזר.

Share
Mark as Played

והשבוע: כמה רמקולים אפשר להכניס לתוך יונדאי אחת? איזו מתנה טובה יותר - למבורגיני או סט מרקרים? וכיצד נשמע שיר שעוסק כל כולו בנקניקיות? כל התשובות, השירים, התובנות המרגשות והמסרים החשובים לחיים טובים יותר. ודורון מזר.

Share
Mark as Played

והשבוע: יניב מורוזובסקי אירח את אור וקסמן, מוזיקאי ומומחה אירוויזיון, לשעתיים שכולן חגיגת אירוויזיון - ודורון מזר. בתפריט: הלהיטים הגדולים של התחרות לאורך כל שנותיה, בדיחות קרש, השירים המומלצים מהתחרות שתיערך השבוע, בדיחות אבא, וגם הפינות הקבועות, ובהן מבזק חדשות הרכב. בהצלחה לישראל!

Share
Mark as Played

תוכנית מיוחדת ומלאה בשירים, שליוו את כניסתו של היום המיוחד הזה. לצד המוזיקה, הבאנו את כותרות הרכב של השבוע, ובהן בשורה על הנחות מפתיעות, וגם ידיעה יוצאת דופן על "נהג צעיר" משבדיה, בן 4 בלבד.

Share
Mark as Played

והשבוע: עד מתי נתפנק עם רכבי יוקרה? הכירו את הרכב הקטן ביותר בעולם. וגם: עד מתי יעלו מחירי הרכב? עד לאן תלך ההרפתקנות של אילון מאסק? ועד כמה המגיש מחובר לשירים של דורון מזר? כל אלה לצד מוזיקה מעולה וקיצית, הפינות הקבועות ועוד כמה הפתעות. שווה להגביר!

Share
Mark as Played

Popular Podcasts

  Will Ferrell reprises his role as Ron Burgundy in the world-famous Ron Burgundy Podcast! Each episode has a different theme in which Ron engages in conversation with another notable person on the topic at hand. In true Ron Burgundy fashion, these conversations have a tendency to go off the rails, and we find out things about people we never knew we wanted to know. Join America’s favorite Anchorman, continuing to delight audiences with the comical musings of Ron Burgundy – and leave them wanting more!

  Dateline NBC

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  The Bobby Bones Show

  Listen to 'The Bobby Bones Show' by downloading the daily full replay.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.