CRM.BUZZ - שיווק, דאטה, אימייל מרקטינג, חווית לקוח ועוד. מגיש: סלע יפה

CRM.BUZZ - שיווק, דאטה, אימייל מרקטינג, חווית לקוח ועוד. מגיש: סלע יפה

פודקאסט ובלוג העוסקים בנושאי שיווק, דאטה, אימייל מרקטינג, ניהול קשרי לקוחות, חווית לקוח, שימור לקוחות. אחד הנושאים המרכזיים בהם הפודקאסט והבלוג עוסקים הוא אימייל מרקטינג ועבירות אימיילים (email deliverability). למרות שאימייל מרקטינג אינה המצאה חדשה, עסקים עושים טעויות רבות ביישומו וכך מפספסים הזדמנות עסקית אדירה. הדעה הרווחת בקרב מדוורים היא שמערכת הדיוור אחראית על עבירוּת האימיילים (email deliverability). הצרה עם בעיות עבירוּת שהן אינן פצע מדמם ומה שלא רואים אולי לא כואב… מאחר ואין במערכות דיוור סטטיסטיקה לגבי עבירוּת (deliverability), מאוד שכיח שבעיות העבירוּת הקיימות סמויות מהעין. אך בעיות עבירוּת, גם אם אינן נראות לעין בצבע אדום מדם, צריכות לגרום לאפקט כזה אצל עסקים מאחר והן גורמות להם לדמם כסף מבלי שהן מודעים לכך שיש להם בעיה. אומרים ש“דאטה הוא הנפט החדש. עכשיו כשדאטה היא ה"דבר" והדלק שיניע עסקים מודרניים, אנו שואפים לדבר על הצד הפחות זוהר של הדאטה. ארגונים מפסידים הון עתק כתוצאה מבעיות בדאטה. בעיות אלה כוללות בין השאר ירידה בשביעות רצון לקוחות, נטישת לקוחות, כישלון בפרויקטים שאפתניים מבוססי דאטה כגון למידת מכונה ובינה מלאכותית, כישלון בהטמעת מערכות מידע ארגוניות, בעיות בשרשרת האספקה, ניהול ביקושים, עצירת תהליכי יצור ועוד. רוב הבעיות הללו אינן מיוחסות כקשורות לבעיות בדאטה ואינן זוכות לטיפול כלל. אנו שואפים להעלות את הנושא על סדר היום של מקבלי החלטות וכל מי שעוסק או משתמש בדאטה ולעורר דיון בנושא. אנו שואפים להיות מקור ההשראה בישראל למשתמשי הדאטה ולסובלים מבעיות הדאטה ולהיות מקור אינפורמטיבי מקצועי שיסייע לכל המעוניין, להתעדכן בחידושים, טכנולוגיות, תפישות ושיטות עבודה מומלצות. לא ניתן להיות ארגון "דאטה-דריבן" ללא מתן דגש חזק על איכות הדאטה. לא ניתן ליצור חווית לקוח שלמה ומלאה ללא שימוש בדאטה איכותית. לא ניתן לבצע מהפכה בתהליכי היצור האוטומטי מעולם ה-Industry 4.0 ללא טיפול בדאטה. הרשמה לבלוג לאתר דאטה מדיה a blog and a podcast (in Hebrew) about marketing, data, email marketing, customer experience (CX), customer relation management (CRM), data quality, technologies, and more.

Episodes

May 18, 2022 13 min

למאמר בבלוג 

משתמשי אימייל רוצים תיבת אימייל נקייה ואמנם סינון דוא"ל מודרני הגיע כמעט לדרגת שלמות כש-Gmail מגיעה לדיוק של 99.9%.

על האבולוציה של סינון ספאם: אז, היום ומבט לעתיד.

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Share
Mark as Played

טאב קידומי המכירות של ג'ימייל גורם למדוורים "חרדה קיומית" בכל פעם שהם לוחצים על Send. האם אפשר לצאת מטאב קידומי המכירות (Gmail Promotions Tab) הידוע לשמצה אל הטאב הראשי?

למאמר בבלוג

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Share
Mark as Played

מזה כעשרים שנה גיל כוכבי מוביל תהליכי שיווק פרסונלי והקמת מערכי דאטה לניהול לקוח.

הוביל מעל ל-160 תהליכים אסטרטגיים ואנליטיים אשר הביאו לקפיצת מדרגה בתוצאות העסקיות בארגונים המובילים במשק. מימש פתרונות אפקטיביים לאורך כל מחזור חיי הלקוח.

בעל ניסיון עשיר בבניית מערכי שיווק פרסונלי ומרקטינג אוטומיישן מבוססי אופליין-אונליין במגוון רחב של מגזרים תוך היכרות מעמיקה לרוחב הארגון (שיווק, שירות, מכירות, כספים, טכנולוגיה).

לאתר של גיל

לקהילו...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

מלכודות ספאם (spam traps) הן כתובות אימייל שנוצרות על ידי ספקיות אימייל וגופי לוחמה בספאם כדי לזהות ספאמרים ולשבש את פעילותם. האם ברשימות הדיוור שלך מסתתרות מלכודות ספאם?

 

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

מחקרים שנעשו ע"י ספקיות מערכות דיוור שונות ניתחו דאטה לגבי הימים והשעות המומלצים לשליחת ניוזלטר ללקוחות וגיבשו המלצות בנושא לפי פרמטרים שונים שהם בדקו. העניין הוא שהתובנות שלהם לגבי הימים בהם כדאי לשלוח דיוור ללקוחות אינן רלוונטיות לשבוע העבודה בישראל...

אז מה כדאי לעשות?

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

שיפור העבירוּת הוא עניין מורכב שיכול לגרום לתסכול או רתיעה ממי שעושה אימייל מרקטינג ורוצה לדעת, בשפה פשוטה מה לעשות כדי שהאימיילים יגיעו ל-Inbox ולא לספאם. מדריך מעשי בגובה העיניים.

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

כמה שווה לעסק כתובת אימייל של נמען עם הסכמה לדיוור? הרבה מאוד. ערכו של המטבע הזה יעלה בשנים הקרובות. אך למטבע הזה יש שני צדדים. מהי הסכמה לדיוור ומה הנמענים צריכים לקבל תמורתה?

האם זו הסכמה להספמה? (מלשון “ספאם”)

נשאלת השאלה מה משווקים עושים עם ההסכמה הזו. איזה ערך ואיזו חוויה מעניקים משווקים לנמענים שנתנו את הסכמתם לקבל דיוור?

ממעקב אחרי פעילות דיוור של עשרות רבות של מותגים ישראלים ונראה כי בכל הקשור בתדירות הדיוורים,...

Share
Mark as Played

אסף גלאון, מומחה אימייל מרקטינג לאיקומרס, מראיין את סלע יפה על עבירוּת אימיילים.

למאמר משלים ולראיון בוידאו

לדף הסוכנות של אסף גלאון emailim

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

מה זה דומיין? מה זה 𝗱𝗼𝗺𝗮𝗶𝗻 𝗿𝗲𝗽𝘂𝘁𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻? ולמה הוא כל כך חשוב לשיפור העבירוּת באימייל מרקטינג? 

שמות הדומיין הראשונים (domain names) נרשמו בשנות ה-80, טרום האינטרנט המסחרי. תחילה, השימוש בדומיינים היה עניין של נוחות: מחשבים אמנם "מתקשרים" ביניהם באמצעות כתובות IP, אך לאנשים קל יותר לזכור ש...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

איך להרוויח נקודות עבירוּת בעיצוב אימילים?

עיצוב אימיילים מוכוון עבירוּת יכול להיות ההבדל בין אימייל שיגיע לספאם לאימייל שמגיע לתיבת האימייל של הנמענים.

שיטת הניקוד עובדת: בנהיגה למשל, נהגים לא זהירים או מהירים אוספים נקודות שליליות ולנהגים חסרי זהירות שצברו נקודות שליליות שוללים את הרישיון.

באופן דומה גם בנושא עבירוּת אימיילים (email deliverability), מדוורים יכולים לזכות בנקודות או להפסיד נקודות במדד האלמותי (כמעט) – Sen...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

אפשר לומר בביטחון שאין איקומרס בלי אימייל.

בכל אתר איקומרס ישנם שימושים שונים הקשורים באימייל: אימיילים טרנזקציוניים לאישור הזמנות, דחיית תשלומים, איפוס סיסמה וכדומה ; אימיילים תפעוליים לעדכון מצב המשלוח או חשבונית עסקה ; אימיילים שיווקיים כגון קמפיינים, ניוזלטרים ועוד ; אוטומציות שיווקיות לתהליכי onboarding, מסעות לקוח, נטישת עגלה ועוד.

היקפי הפרסום המקוון נשלטים כיום בידי 3 ענקיות ורוב הכסף זורם אליהן: גוגל, פייסבוק,...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

כאשר שרת SMTP אינו מצליח מסיבה כלשהי למסור את ההודעה השרת המקבל מחזיר לשרת השולח הודעת NDR – Non-Delivery Report – לגבי סיבה החזרה.

סיבות החזרה יכולות להתקבל מידית או אף כעבור ימים אחדים כאשר השרת השולח ינסה להעביר את ההודעה מספר פעמים עד להצלחה או כישלון.

שרתי SMTP הם טכנולוגיה ותיקה שנמצאת איתנו כבר 30 שנה. הטכנולוגיה השתכללה במרוצת השנים ונוספו לה מערכות לדירוג השולח ואימות זיהוי השולח (פרוטוקולי אימות דומיין) שיש ל...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

מדדי אימייל מרקטינג נחלקים לשלוש קטגוריות: הראשונה מצביעה על "בריאות" תכנית האימייל מרקטינג, השנייה מתארת את פעילות האימייל במונחים עסקיים והשלישית מדדי עבירוּת (deliverability).

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

זינוק בפעילות האיקומרס ותעבורת האימיילים. אנשים השתנו, טכנולוגיות חדשות נכנסו ומה שהיה איננו עוד. מגמות אימייל מרקטינג שמעניין לעקוב אחריהן בשנת 2022

אימייל שובר שיאים
איקומרס שובר שיאים
אמון הציבור
BIMI – חותם המלך באימייל
כמו כל דבר חדש, BIMI אינו חף מאתגרים:
עוגי-פלצת
תוכן, ערך, אמפתיה
Apple MPP ועתיד ללא נתוני פתיחות והקלקות
איבוד נתוני פתיחה
Deliverability
המשכיות עסקית? לא מה שחשבת
AMP
AI
ההתפטרות הגדולה
יוקר מחיה ונאמנות לקוח...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

היכן כדאי להקים אתר קורסים אינה שאלה של מה בכך. מצד אחד פתרונות ענן חלקם אפילו חינמיים. מצד שני מערכת קורסים מושלמת באתר שלכם? מה השיקולים ומה כדאי לך?

אתר קורסים נותן מענה לצרכים מגוונים של עסקים ומוסדות לימוד. מוסדות אוניברסיטאיים מכובדים מהארץ ומחו"ל מפעילים אתרי קורסים ולצידם אתרי קורסים של חברות ועסקים מכל גודל וכמעט בכל תחום שתוכלו לחשוב עליו, מ-One man show ועד לארגוני ענק.

השימושים במערכת קורסים מגוונים: קור...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

אפשר ללמוד כמה דברים ממרוצי פורמולה 1 על אסטרטגיית אימייל מרקטינג. ביניהם עבודות צוות, מומחיות חסרת פשרות, איך לנצח כשהפערים הטכנולוגיים מצטמצמים, מהירות, שיווק, נאמנות לקוחות ועוד. 

דבר אחד בולט לעין: המגבלות שמציבים כללי התחרות גורמות לפערים הטכנולוגיים להצטמצם ולהדגיש לא רק את יתרון הנהג שבקוקפיט, אלא את תפקוד הקבוצה שמאחוריו.

אפשר ללמוד המון מהסדרה הזו והיא סוג של בית ספר לשיווק.

See omnystudio.com/listener for priv...

Share
Mark as Played

למאמר בבלוג

שוב נמאס לכם מהביצועים של מערכת הדיוור שלכם?

אולי זו הפעם האחרונה שתצטרכו להחליף מערכת דיוור...

דור חדש של מערכות דיוור מאפשר למדוורים שליטה מוחלטת על העבירוּת שלהם.

העבירוּת של רוב מערכות הדיוור נמדדת לפי החוליה החלשה שלהן – שרתי הדיוור (שרתי SMTP) השולחים בפועל את האימיילים. דור חדש של מערכות דיוור Multi SMTP מאפשר למדוורים שליטה מוחלטת על העבירוּת ומבטל את התלות בתשתית הדיוור של מערכת הדיוור.

Music from Uppbeat http...

Share
Mark as Played
December 29, 2021 20 min
 • במקום ה-10 מיתוסים, אגדות ו... אימייל מרקטינג.
 • במקום ה-9 מה זה אוטומציה שיווקית
 • במקום ה-8 איך להזניק את אחוזי פתיחת האימיילים
 • במקום ה-7 מגמות איקומרס ואימייל מרקטינג ב-2021
 • במקום ה-6 איך לכתוב דיוורים שלקוחות אוהבים?
 • במקום ה-5, פודקאסט בנושא האם אפל הרגה את האימייל מרקטינג?
 • במקום ה-4, פודקאסט עם אדיר זנגי, מומחה CRM ואימייל מרקטינג
 • במקום ה-3, פודקאסט עם אייל גרשון, CTO ומייסד של חברת CALLBOX ומייסד קבוצת "מקצועני האוטומציה" בפייסב...
 • Share
  Mark as Played

  למאמר בבלוג

  מערכת הדיוור המושלמת כנראה אינה קיימת במציאות. מערכת הדיוור האידאלית תכלול תכונות שונות שנאספו ממערכות דיוור שונות. אילו 38 תכונות חייבות להיות במערכת הדיוור המושלמת?

  כמו שאין אישה מושלמת, אין גבר מושלם, אין אוזניות blue-tooth מושלמות ואין מכונית מושלמת כך גם עוד לא נולדה מערכת הדיוור המושלמת.

  ישנן בשוק מאות מערכות דיוור ואוטומציה בכל מיני תכונות, מינים וצבעים. לכול אחת מהן יתרונות וחסרונות, ויש ביניהן פערי איכויות, תכ...

  Share
  Mark as Played

  Popular Podcasts

   Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

   The Daily

   This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

   Crime Junkie

   If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

   Morbid: A True Crime Podcast

   It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

   Stuff You Should Know

   If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Advertise With Us

  For You

   Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

   Connect

   © 2022 iHeartMedia, Inc.