CRM.BUZZ - אימייל מרקטינג, שיווק, דאטה. מגיש: סלע יפה

CRM.BUZZ - אימייל מרקטינג, שיווק, דאטה. מגיש: סלע יפה

פודקאסט ובלוג העוסקים בנושאי אימייל מרקטינג, שיווק, ודאטה הגעתם אל הבלוג והפודקאסט המובילים והמעודכנים ביותר בעברית בנושא אימייל מרקטינג ועבירוּת מיילים (email deliverability) הכולל עשרות מאמרים עומק ופודקאסטים בנושא אימייל מרקטינג למתחילים ומתקדמים ומכסה את התחום בצורה מקצועית. אימייל מרקטינג הוא ערוץ ותיק, אבל אולי דווקא בגלל שהוא "הסבא" של המדיה הדיגיטלית הוא לא מקבל את תשומת הלב וההתמקצעות הראויה. אבל זה הולך ונהיה קשה... כדי להצליח באימייל מרקטינג צריך להתמקצע ולא לסמוך רק על כך שהפלטפורמה (מערכת הדיוור) תעשה את הכל. אפשר למצוא כאן עשרות מאמרים ופודקאסטים מקצועיים ומפורטים בנושא אימייל מרקטינג, עבירוּת אימיילים, סקירת מערכות דיוור, אוטומציה שיווקית, שיווק באמצעות תוכן, אימייל מרקטינג עבור איקומרס, טיפים לשיווק במייל ועוד. קישור אל הבלוג הרשמה לניוזלטר של הבלוג לאתר דאטה מדיה a blog and a podcast (in Hebrew) about email marketing email deliverability, marketing and data.

Episodes

June 12, 2024 10 mins

באירוע למפתחי אפל (WWDC) שנערך ב-10/6/2024 אפל הכריזה על שינוי משמעותי נוסף שיכנס לתוקף בספטמבר 2024 עם השקת IOS18 והיא תכניס טאבים וסינון לפי תוכן באפליקציית המייל הפופולרית שלה Apple Mail.

העדכון המשמעותי ביותר לאפליקציית אפל מייל שיוצג ב- iOS 18 הוא יכולת שנקראת on-device categorization - "מיון במכשיר".

ב-2013 תיבת הדואר הנכנס של Gmail שינתה את פניה וחילקה את תיבת המייל הראשית  לקטגוריות ...

Mark as Played

Matthew Vernhout (@emailkarma) is the Principal Email Advisor with Email Industries, where he offers guidance, advice and consulting to clients. With a deep commitment to combating email-related challenges, Matthew holds the role of Secretary at the Coalition Against Unsolicited Commercial Email (CAUCE.org).

In addition to his leadership roles, Matthew holds influential positions as the Communications Chair at the AuthIndicators W...

Mark as Played

מדוורים יצרו הקשר אובססיבי כמעט, בין אחוזי פתיחת אימיילים להצלחה (לפי ראות עיניהם) של פעילות האימייל מרקטינג שלהם.

עבור הרבה מדוורים אחוזי פתיחה נמוכים הם הוכחה שאימייל מרקטינג לא עובד וה"הוכחה" כביכול לכישלון פעילות האימייל מרקטינג שלהם. לעומת זאת אחוזי פתיחה גבוהים הם כביכול "הוכחה" להצלחת פעילות האימייל מרקטינג.

אבל הרבה פעמים אין קשר בין פתיחת אימיילים או הקלקה עליהם לבין ההצלחה העסקית ו...

Mark as Played

בשנים האחרונות מתפתח ג'אנר חדש שככל הנראה הושאל מעולמות ה-affiliate marketing – שיווק באמצעות שותפים - שמאפשר לכל מי שמפעיל ניוזלטר לעודד הפצה ויראלית של הניוזלטר.

Referral programs נפוצים גם להפצה של מוצרים ושירותים. הוותיקים זוכרים שבתחתית של כל אימייל שנשלח באמצעות השירות של Hotmail שירות האימייל החינמי הראשון היה קישור להפצת השירות תמורת הגדלת נפח התיבה, באופן דומה שירות הענן Dropbox הציע למי שישתף את...

Mark as Played

אם לא הייתם עושים מנוי לעיתון או מגזין שכל התוכן שבו היה פרסומות בלבד ללא שום תוכן אחר, למה מותגים בכלל ומותגי איקומרס בפרט חושבים שזה רעיון טוב לשלוח אימייל 3 פעמים ביום או 6 פעמים בשבוע כשכל התוכן הוא פרסומות בלבד?

אולי חלק מהנמענים "רודפי מבצעים" וממש מחכים לקבל יום-יום אימיילים עם מבצעי מכירות  אך עבור אחרים תדירות דיוור כזו של פרסומות מדוורות יכולה להלאות ולגרום לעייפות  (email fatigue).

Read more

Mark as Played
May 1, 2024 63 mins

לפודקאסט בעברית 

שיחה עם Jakub Olexa מייסד ומנכ"ל Mailkit ו-Omnivery וחבר בכיר בארגון M3AAWG (The Messaging, Malware and Mobile Anti-Abuse Working Group)

אנחנו משוחחים על: אוטנטיקציה של אימיילים ; על ההבדלים בין מערכות דיוור אוטומציה שיווקית ; איך מערכת דיוור טובה מגנה על התשתיות שלה מפני Abusers ; מהו ESP reputation ומה ההבדלים בין מערכות דיוור ואוטומציה שיווקית בהקשר הזה ; אם כל מזכירה יוד...

Mark as Played

מוצאים את האפיקומן


חג הפסח השנה לא חגיגי בכלל והסדר... לא בסדר.
ואף על פי כן, נוע תנוע. אני מזמין אותך להשתתף במהלך חול המועד באתגר האפיקומן.
את האפיקומן החבאתי במאמר שכתבתי על יתרונות וורדפרס והפונקציות הרבות שניתן ליישם באמצעותו. כתבתי את המאמר לקראת השקת מערכת מבוססת וורדפרס שאציע למכירה בקרוב וחנות תוספים. על תכונות המערכת - במאמר. 
אם מצאת את האפיקומן - אתן לך תוסף פרמיום (plugin) לוור...

Mark as Played

עושים סדר פסח באימייל מרקטינג שלכם

אביב הגיע פסח בא ולקראת פסח נהוג לעשות סדר וניקיון בבית. דבר דומה כדאי לעשות ולאו דווקא בפסח (אבל זו הזדמנות טובה לכך) גם בכל מה שקשור בפעילות האימייל מרקטינג והשיווק של העסק.

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Mark as Played

איפה להכין דף נחיתה? עם איזו מערכת דיוור אתם משתמשים בחנות שלכם? איפה אני יכולה להקים אתר קורסים? איך אני יכול לוודא שלא יגנבו לי את הסרטונים מהקורס הדיגיטלי? איך למכור מוצר דיגיטלי? איך לאפשר גישה לתכנים מסוימים רק לחברים שנרשמו לדיוורים?

את כל השאלות האלה ועוד רבות אחרות אני רואה באופן תדיר בפורומים שונים.

אחד הפתרונות הנפוצים והמהירים להקמת דפי נחיתה ומכירת קורסים הוא באמצעות שירות שמוצע ...

Mark as Played
April 3, 2024 40 mins

Podcast interview with Jeanne Jennings.

Visit the episode page to follow, watch videos, and access a summary and transcript.

Listen to the Hebrew Episode


Jeanne Jennings is the General Manager of Only Influencers, the original community of email industry professionals.

Jeanne is also the Chair of Email Innovations world, and the Founder and CEO, Email Optimization Shop.

Main Topics

Future Outlook for Email Marketing

Ad...

Mark as Played

Gmail הוא שירות האימייל של חברת גוגל שהושק ב- 1 באפריל בשנת 2004 מה שגרם לאנשים לחשוב שמדובר במתיחה. הוא הושק עם נפח של 1GB שנחשב אז לנפח גדול ובשנים הראשונות היה הופץ בתפוצה מצומצמת. השירות הושק באופן רשמי ב-7/7/2009.

בישראל, כמו גם ברחבי העולם, Gmail נהנה מפופולריות רבה ובטריטוריות מסוימות כגון בישראל, ברזיל והודו, Gmail היא תיבת המייל המובילה מבחינת נתח השוק.

במרוצת השנים ג'ימייל עשתה מהל...

Mark as Played
March 6, 2024 95 mins

Podcast interview with Dela Quist. 

Visit the episode page to follow, watch videos, and access a summary and transcript.

Hebrew Episode


Dela Quist, Agency Founder, Email Marketing/Messaging Technology Expert, Speaker & Board Advisor

While everyone else is zigging, Dela is zagging in his own unique way.

With his famous hashtag: #DBS, Dela will make you wonder, is it stupid or is it smart?

Dela will share an incredibl...

Mark as Played

זיו שיינפלד וברק פינקלשטיין מגישי הפודקאסט "Mastermind הפודקאסט שמדבר לינקדאין ו-B2B", משוחחים עם סלע יפה על אימייל מרקטינג, ניוזלטרים, עבירוּת ועוד. 

לפודקאסט של זיו שיינפלד וברק פינקלשטיין

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Mark as Played

איך להתחיל לעשות אימייל מרקטינג?

רוב הפודקאסטים והמאמרים שאני מפרסם נכנסים לדקויות ולרמה גבוהה של ביצוע בכל הקשור באימייל מרקטינג ועבירות אימיילים. חלק מהפודקאסטים כוללים ראיונות עם המומחים הבינלאומיים המובילים באימייל מרקטינג ועבירות.

גם בקרב מי שעושים אימייל מרקטינג לעיתים אנחנו מופתעים לראות תחומים שלמים שבהם לא נעשית פעילות אימייל מרקטינג. למשל בחנויות איקומרס אולי עושים אימיילים של נטיש...

Mark as Played

ג'ימייל ויאהו התחילו לאכוף ב-1/2/2024 דרישות קפדניות יותר ממדוורים.

במאמר נרחב תיארתי את הדרישות הללו, אני משתף ידע עדכני בוובינרים בנושא בעברית ובאנגלית והנושא הזה וההשלכות שלו על מדוורים יעסיק אותנו בתקופה הקרובה.

לאור שאלות שהצטברו החלטתי להקדיש לנושא מדריך מעשי – איך לגשת לנושא ולוודא האם העסק שלך מוכן לדרישות החדשות של ג'ימייל ויאהו ממדוורים.

כדי לבדוק את המוכנות שלנו ולשפ...

Mark as Played

האימייל העסקי שלך עדיין ב-Gmail? אולי תמיד חשבת שהגיע הזמן לעבור אל גימייל עסקי בשירות גוגל וורקספייס אבל לא היה לך אומץ? 


למאמר המלא + סרטון 

הרבה עסקים ועצמאיים משתמשים בכתובת Gmail לצורך התכתבות עסקית. בעוד אין בכך שוב דבר רע, פתיחת מייל עם דומיין עסקי תחת שם הדומיין של העסק מקנה לעסק אמינות בעיני לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, מאפשרת התרחבות ושיתוף פעולה בתהליך העבודה בין גורמים בפנים...

Mark as Played
January 31, 2024 81 mins

Chad S. White is the head of Research at Oracle Digital Experience Agency.
Author of the 4th edition of the best-selling book: “Email Marketing Rules.”

Chad S. White is the author of four editions of “Email Marketing Rules” and nearly 4,000 posts and articles about email and digital marketing. Over the past 17 years, he has served as the lead email marketing researcher at four of the world’s largest email service providers— Ora...

Mark as Played

מה יקרה לאימיילים השיווקיים שלך אחרי 1 בפברואר 2024 🤔

ג'ימייל ויאהו הכריזו כי החל מה-1 לפברואר 2024 יציבו דרישות קפדניות יותר ממדוורים במטרה להפוך את תיבות האימייל של הלקוחות שלהן לבטוחות יותר ונקיות הרבה יותר מספאם.

אלו הדרישות החדשות. האם הארגון שלך מוכן?

האחריות ליישום הדרישות החדשות נחלקות בין המדוורים למערכת הדיוור.


דף הוובינר בבלוג

באחרי...

Mark as Played

מה יקרה לאימיילים השיווקיים שלך אחרי 1 בפברואר 2024 🤔

ללא ספק הדרמה הגדולה של 2024 בעולם האימייל מרקטינג הוא ההכרזה המשותפת של ג'ימייל ויאהו שהודיעו כי החל מה-1 לפברואר 2024 יציבו דרישות קפדניות יותר ממדוורים במטרה להפוך את תיבות האימייל של הלקוחות שלהן לבטוחות יותר ונקיות הרבה יותר מספאם.

אלו הדרישות החדשות. האם הארגון שלך מוכן?

אני מחלק את הדרישות החדשות לכאלו שבאחריות מערכת...

Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  The Nikki Glaser Podcast

  Every week comedian and infamous roaster Nikki Glaser provides a fun, fast-paced, and brutally honest look into current pop-culture and her own personal life.

  White Devil

  Shootings are not unusual in Belize. Shootings of cops are. When a wealthy woman – part of one of the most powerful families in Belize – is found on a pier late at night, next to a body, it becomes the country’s biggest news story in a generation. New episodes every Monday!

  Start Here

  A straightforward look at the day's top news in 20 minutes. Powered by ABC News. Hosted by Brad Mielke.

Advertise With Us
Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

Connect

© 2024 iHeartMedia, Inc.