Ghetto Podkāsts

Ghetto Podkāsts

Oficiālais Ghetto Games podkāsts ar Antonu Semeņaku un personībām, kurām ir, ko teikt. Motivējošas sarunas par sportu, biznesu, kultūru un citām tēmām, kas iekustina klausītāju.

Episodes

June 22, 2023 97 mins

Latvijas pusvidējā svara MMA cīkstonis Aleksandrs Čižovs jaunajā podkāstā atklāti stāsta par laiku, pirms viņš ir parakstījis līgumu ar ASV bāzēto organizāciju “Professional Fighters League”, kā arī dalās ar nākotnes plāniem un personīgajiem ieskatiem MMA pasaulē.

Mark as Played

Latvijas hokeja izlases menedžeris Renārs Freibergs stāsta par savu ceļu līdz šī brīža amatam Latvijas izlasē, daudzajiem menedžera pienākumiem čempionāta laikā un par to cik svarīga bija lielā ticība no faniem, visu ieguldītais darbs no treneriem, organizētājiem un pašas komandas, lai rezultātā mājās atvestu bronzas medaļu. Renārs runā arī par savu pieredzi darbā ar Ķīnas hokeja izlases spēlētājiem 4 mēnešu garumā un to cik tomēr ...

Mark as Played

Rīgas Gospelkora vadītāja un džeza/soul dziedātāja Kristīne Prauliņa atklāj dzīvi mūzikas industrijā no savas unikālas perspektīvas. Kristīne dalās ar saviem uzskatiem par mūzikas nozīmi dzīvē, draudzību ar Raimondu Paulu. Podkāstā tiek arī apspriests Kristīnes Prauliņas jaunākais albums "Textures", kas tapis sadarbībā ar The Soulful Crew.

Mark as Played

Bijušais Latvijas izlases basketbolists Žanis Peiners stāsta par dzīvi Amerikā no cita skatu punkta, karjeras beigām un turpmākajiem mērķiem. Žanis dalās ar savām domām par naudas nozīmi dzīvē un draudzību ar Kristapu Porziņģi. Podkāstā tiek runāts par neveiksmēm, mērķu likšanu un profesijas maiņu - ko Žanis darītu ja nebūtu basketbolists?

Mark as Played

Septītās "Ghetto Podkāsta" epizodes viesis - Latvijas Futbola Federācijas prezidents Vadims Ļašenko.

Mark as Played

Raimonds Elbakjans, gatavojoties Getiņa 15. sezonai, jaunajā raidierakstā atklāj kādi ir bijuši pēdējie trīs gadi Ghetto Games līdera dzīvē.

Mark as Played

Latviešu reperis un mūzikas producents Arstarulsmirus Arsujumfus Tarus (dzimis Gustavs Butelis), zināms arī kā Gustavo, jaunajā raidierakstā atklāti runā par kritiku un paškritiku, kā arī izstāsta vairāk par jauno albumu "Tagad Tikai Sākās". Kā arī vēl nedzirdētus faktus par topošo grāmatu "GUSTAVO dziesmu teksti 2001.-2011.", kuru būs iespējams iegādies vietnē beidzot.lv

Mark as Played

Vairāku uzņēmumu īpašniece un vadītāja Anastasija Udalova par savām pirmajām darba gaitām, motivāciju, izglītību, uzņēmumu vadīšanu un līdzsvaru dzīvē.

Mark as Played

Brīvrunātājs, reklāmists, rakstnieks, filmu scenārists un misters radio balss - Edgars Gertners a.k.a Edgars Sniegs par to, kā Grīziņkalns palīdzēja izrāpties no bedres, Gustavo menedžēšanu un tikšanos ar bandītiem.

Mark as Played

Latvijas basketbola izlases un BC Nevėžis spēlētājs Artūrs Mārtiņš Žagars par viņa šī brīža karjeras stāvokli, neveiksmēm basketbolā, šķēršļu pārvarēšanu un dzīvi.

Mark as Played

Podkāsta pirmajā epizodē sarunājas Antons Semeņaks un Manvels Isadžaņans - Ghetto Fight līderis un Sev Arch treneris par aktuālajām jauniešu problēmām.

Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Around the NFL

  NFL.com's "Around the NFL" crew (Gregg Rosenthal, Dan Hanzus and Marc Sessler) break down the latest football news, with a dash of mirth.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  The Bobby Bones Show

  Listen to 'The Bobby Bones Show' by downloading the daily full replay.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.