Toto vystrihneme

Toto vystrihneme

Ak sa tento týždeň stalo niečo srandovné, budeme sa o tom rozprávať. Ak niečo vážne, je možné, že o tom budeme nevhodne vtipkovať. Za mikrofónmi väčšinou sedia Braňo Bezák, Zuzana Vitková, Adam Znášik a Tomáš Bella. Môžete nám aj písať na totovystrihneme@dennikn.sk. Ale nemusíte. Ale môžete.

Episodes

June 23, 2022 40 min

Ako Matovič zachraňuje životy na slovenských cestách? Prečo majú slovenské vlaky sedačky z koženky? Prečo je ustrica predátorom morí? Samé otázky. Bonus: náš tip na pracovný úraz. Môžete nám aj napísať na totovystrihneme@dennikn.sk. Ale nemusíte. Ale môžete.

Share
Mark as Played

Ako sa nám bude žiť v poľských lágroch? Načo je Putinovi zlatá lopata? Prečo Braňo Bezák nemá homosexuálny sex a žirafy naopak? Samé otázky. Počúvajte náš podcast na Spotify pre primáty. Náš email je totovystrihneme@dennikn.sk, ale dnes nám nepíšte.

Share
Mark as Played
June 9, 2022 36 min

Dnes sme: Vyriešili financovanie slovenského školstva. Vyriešili nedostupnosť psychiatrickej starostlivosti. Vynašli slovenský kaviár. Vynašli transcendentálnu hypotéku. Odhalili, prečo má problémy slovenská veda. Nemáte za čo.

Napíšte nám na totovystrihneme@dennikn.sk. Or else.

Share
Mark as Played

Chcú Slováci silného lídra, ktorý bude jazdiť holý na lietajúcom medveďovi? Kedy sa budú dôchodky vyplácať v kravách? Má Mona Lisa málo cholesterolu? A prečo Lessie vracia? Samé otázky.

Môžete nám aj napísať na totovystrihneme@dennikn.sk. Hlavne pochvaly. Alebo tipy na srandovné správy. Ale hlavne pochvaly.

Share
Mark as Played
May 26, 2022 39 min

- Čo robiť, keď vám odpadne penis na zem

- Prečo majú Matovičove deti nafúknuté brušká.

- Ako často chodí Lenin na servisnú prehliadku

- Ako nájsť svoje dieťa v bazéne

Bonus: Vieme, čo urobil Blaha, aby získal späť svoje konto na Facebooku.

Môžete nám aj napísať na totovystrihneme@dennikn.sk.

Share
Mark as Played

Akú aviváž používajú ruské vrtuľníky? Kde sa dá kúpiť sršňovlnka? Kto je vaša menštruujúca osoba? Ste tučný alebo len sprostý? Samé otázky. -- Čo nechcete vedieť o japonských sršňoch: https://www.youtube.com/watch?v=K_8B4bcrSs8  -- Nájdete nás na www.totovystrihneme.sk a môžete nám aj napísať na totovystrihneme@dennikn.sk. Ale nemusíte. Ale môžete.

Share
Mark as Played

Prečo má Veľké Uhorsko zbytočne zlé meno a koľko rokov mala Zuzka, keď naposledy chodila v burke.

Share
Mark as Played

Špeciálny hosť zastupujúci ženy: Samo Trnka. Čo robiť, ak sa vám kolega vyzvracia do Mig-u, tajomstvá indukčného sporáku a vylepšujeme katolícke spovede.

Share
Mark as Played
April 29, 2022 27 min

Satanisti sa podpisujú nečitateľne, delfíny útočia, COVID ako erotický fetiš.

Share
Mark as Played
April 22, 2022 21 min

V tomto dieli sme nevystrihli vtipy i nevtipy  o covidových stĺpoch, krytových schôdzach a návrate Lady

Share
Mark as Played
April 21, 2022 29 min

Kto je najnudnejší človek na svete, ako sa zasmiať na vojne na Ukrajine a aké sú prínosy masturbácie.

Share
Mark as Played

Popular Podcasts

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Dateline NBC

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Morbid: A True Crime Podcast

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  The Daily

  This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.