Jak zostać kompletnym nieudacznikiem

Jak zostać kompletnym nieudacznikiem

Czy wciąż masz przyjaciół? Czy dalej żyjesz w niezachwianie szczęśliwym związku? A może po prostu nie wiesz jak wieść prawdziwie nieszczęśliwe życie? W poradniku „Jak zostać kompletnym nieudacznikiem“, Fuckupcoach Dr. Cala Sana oraz jego wirtualny zespół udzielą Ci niezawodnych wskazówek, jak wieść nieprzyjemne, samotne oraz całkowicie bezsensowne życie. Już po krótkim czasie, Twój nastrój zacznie spadać, aż w końcu całkowicie pozbędziesz się tych uciążliwych chwil zadowolenia. Spośród niezliczonych warsztatów i pełnych dobrych intencji porad, jak stać się szczęśliwym, nasz zabawny 10-odcinkowy mini-serial wyróżnia się tym, że jest niezwykle pomocny. Każdy wie, co się dzieje z dobrymi radami: nie są stosowane. Ale jeśli zignorujesz nasze sugestie, możesz stać się szczęśliwą osobą. Miłego słuchania!

Episodes

August 8, 2022 4 min
Czy wciąż masz przyjaciół? Czy dalej żyjesz w niezachwianie szczęśliwym związku? A może po prostu nie wiesz jak wieść prawdziwie nieszczęśliwe życie?

W poradniku „Jak zostać kompletnym nieudacznikiem?“, Fuckupcoach Dr. Cala Sana oraz jego wirtualny zespół udzielą Ci niezawodnych wskazówek, jak wieść nieprzyjemne, samotne oraz całkowicie bezsensowne życie.

Spośród niezliczonych warsztatów i pełnych dobrych intencji porad, jak stać się...
Mark as Played
Teraz, gdy podczas wstępu upewniłeś się, że posiadasz poczucie winy, niezbędny składnik sukcesu w tym programie treningowym, możemy zająć się podstawami samoudręczenia.

W dzisiejszym odcinku nauczysz się pięciu z dziesięciu najbardziej skutecznych wzorów negatywnego myślenia.
Mark as Played
August 8, 2022 7 min
W dzisiejszym odcinku podzielimy się z Tobą kolejnymi pięcioma przykładami negatywnego myślenia. Jeśli już masz opanowane nawet dwa lub trzy z nich, to i tak możesz znaleźć się w sytuacji, gdzie twoja pomysłowość zostanie wystawiona na próbę, by wykorzystać pełen zestaw zachowań.
Mark as Played
August 8, 2022 7 min
Po zapoznaniu się z dziesięcioma najpopularniejszymi negatywnymi zachowaniami w pierwszych dwóch rozdziałach, dziś zajmiemy się korzyściami płynącymi z trzymania się przeszłości.
Mark as Played
August 8, 2022 8 min
Po pokazaniu Wam korzyści płynących z negatywnego myślenia w dwóch pierwszych rozdziałach oraz nauczeniu w rozdziale trzecim, jak wychwalać przeszłość, dziś zajmiemy się przeklinaniem teraźniejszości.

Już w 1966 r. amerykański pisarz Dan Greenburg zastanawiał się, jak spowodować w czyimś życiu trwały zamęt. Poruszając temat teraźniejszości, wybrał on 4 obszary, o które inni mogą być zazdrośni, a które od tamtego czasu nie straciły n...
Mark as Played
August 8, 2022 7 min
Ostatnie cztery rozdziały nauczyły Cię korzyści płynących z negatywnego myślenia, wywodzącego się z celowego pesymizmu, niszczącego Cię trzymania się przeszłości i przeklinania teraźniejszości. Dziś zaczynamy część praktyczną, w której nauczysz się wprowadzać w życie lęki, które w sobie stworzyłeś.

Korzyść z alienowania się jest oczywista: im więcej osób odwróci się od Ciebie, tym gorzej możesz się czuć.
Mark as Played
Możesz być z siebie dumny, ponieważ właśnie dotarłeś do połowy naszych warsztatów.

W ostatnim rozdziale zacząłeś tworzyć obraz odrzuconego siebie. Obejmuje on poczucie winy lub po prostu złość z powodu pieniędzy, czy swojego wyglądu. To zawsze działa. Niezależnie od tego, czy jesteś biedny czy bogaty, wyglądasz fantastycznie lub jednak nie. Przyjrzyjmy się kilku przykładom.
Mark as Played
W dwóch ostatnich odcinkach dowiedziałeś się, jak stać się obcym dla innych, oraz jak uznać pieniądze i wygląd za najważniejsze kryteria oceny. Dziś zastanowimy się, w jaki sposób możesz samemu wywołać w sobie to poczucie bycia pominiętym.

By czuć się wykluczonym, wystarczy założyć, że koledzy w tajemnicy robią sobie z Ciebie żarty. Dlatego naturalny jest nie ufać im i szukać najmniejszych wskazówek, by to potwierdzić. Wtedy, to tyl...
Mark as Played
Do tej pory zapoznaliśmy Cię z podstawami odrzucenia, jak samemu doprowadzić do trudnych sytuacji i jak uniknąć sukcesu. W dzisiejszym odcinku dowiesz się, jak wykorzystać energię odrzucenia do utraty pracy i bliskich.
Mark as Played
Jeśli do tej pory dobrze współpracowałeś, to pozbyłeś się już pracy i swoich bliskich. Teraz nadszedł czas, aby odstraszyć przyjaciół, którzy Ci jeszcze pozostali, zostać samemu i użalać się nad sobą.
Mark as Played
August 8, 2022 10 min
Gratulacje!

Używając technik poznanych na tym kursie, aby wzbudzić w sobie strach i sprawić, że inni ludzie będą cię odrzucać, osiągnąłeś swój cel: całkowite, osobiste nieszczęście. I zostałeś ukarany za wszystkie swoje winy.

Pozbyłeś się z życia wszystkich, których znałeś. Nieobciążony pracą, bliskimi, czy przyjaciółmi możesz teraz narzekać 24 godziny na dobę, jakie to życie jest podłe i że zostałeś zdradzony przez wszystkich, który...
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  On Purpose with Jay Shetty

  My name is Jay Shetty, and my purpose is to make wisdom go viral. I’m fortunate to have fascinating conversations with the most insightful people in the world, and on my podcast, I’m sharing those conversation with you. New episodes Mondays and Fridays. Listen anywhere you get your podcasts, and please rate and review the podcast if you enjoy it. Live life today ON PURPOSE.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.