W tym podcaście będę poruszała ciekawe zagadnienia i tematy z różnych dziedzin, a także będę rozmawiała z inspirującymi ludźmi, którzy może zmotywują Was do działania i podążania za swoimi marzeniami.
Dzisiejszy odcinek nie będzie wesoły, ale uważam, że jest bardzo potrzebny. Dziele się w nim swoimi przemyśleniami na temat tego jak rozmawiać z osobą po poronieniu, a także daje kilka rad dla osób, które jej doświadczały. Wszystko na bazie moich doświadczeń.
Dzisiaj o języku w tym o feminatywach!
Dzisiaj o zdrowiu psychicznym, fizycznym i seksualności
3 odcinek serii "O co tyle krzyku", dziś opowiem o rodzicielstwie.
W drugim odcinku serii "O co tyle krzyku" poruszę temat kariery u kobiet.
Dzisiaj zaczynam cykl "O co tyle krzyku", który stworzyłam na potrzeby swojej pracy magisterskiej (cytując Rockiego z Psiego Patrolu "Nie wyrzucaj, wykorzystaj!")
Pierwsza część odnosi się do wychowania i edukacji kobiet.
Jako że właśnie skończyłam studia, podzielę się moimi przemyśleniami co do różnych uczelni na których byłam
Nie zawsze musi wyjść i to nic złego!
Marzenia są super, ale czasami mogą nas za bardzo pochłonąć, jak się im nie dać? O tym w dzisiejszym odcinku!
Dzisiaj opowiem co to jest storytelling, jak się przygotować do wystąpień publicznych, a także jak odpowiedzieć na pytanie "powiedz coś o sobie"
Dzisiaj opowiem o tak zwanym teście Gallupa oraz o książce, która pomoże nam rozwijać nasze talenty
Dzisiaj bardzo krótki odcinek o wewnętrznym dziecku
Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations. Follow now to get the latest episodes of Dateline NBC completely free, or subscribe to Dateline Premium for ad-free listening and exclusive bonus content: DatelinePremium.com
The latest news in 4 minutes updated every hour, every day.
An unlicensed lizard psychologist travels the universe talking to strangers about absolutely nothing. TO CALL THE GECKO: follow me on https://www.twitch.tv/lyleforever to get a notification for when I am taking calls. I am usually live Mondays, Wednesdays, and Fridays but lately a lot of other times too. I am a gecko.
The Clay Travis and Buck Sexton Show. Clay Travis and Buck Sexton tackle the biggest stories in news, politics and current events with intelligence and humor. From the border crisis, to the madness of cancel culture and far-left missteps, Clay and Buck guide listeners through the latest headlines and hot topics with fun and entertaining conversations and opinions.
Listen to 'The Bobby Bones Show' by downloading the daily full replay.