Pogadajmy o IT

Pogadajmy o IT

Zespół Stovaris łączy siły z eskpertami z dziedziny IT, by zgłębić tajniki rozwiązań informatycznych oraz przeanalizować możliwe scenariusze ich wdrożenia.

Episodes

March 23, 2023 26 mins
Czym różnią się od siebie baterie kwasowo-ołowiowe i litowo-jonowe? Jakie plusy i minusy mają oba te rozwiązania? Jakie nowe technologie pojawią się w przyszłości w systemach zasilania gwarantowanego? Ten temat przybliżą słuchaczom Tomasz Wojda i Krzysztof Krawczyk - eksperci firmy Vertiv.
Mark as Played
Jak charakteryzują się rozwiązania Network Detection and Response (NDR)? Czym jest sonda CyberEye i co wnosi ona na rynek cyberbezpieczeństwa? W trzynastym odcinku podcastu Pogadajmy o IT gościliśmy Katarzynę Dzidt - Chief Marketing Officer w Cryptomage - oraz Michała Sobieskiego, specjalistę Stovaris w zakresie sieci informatycznych.
Mark as Played
December 1, 2022 14 mins
W naszym studio znów gości Paweł Waszniewski - specjalista Stovaris m.in. w dziedzinie systemów obrazowania - który opowie o wymaganiach dotyczących obrazu w medycynie, obecnej sytuacji na rynku monitorów medycznych oraz dostępnych dla klienta opcjach.
Mark as Played
Czym jest widoczność sieci? Do czego służy nam wiedza o „widoczności sieci” i jak wspiera działy IT? Jakie rozwiązania umożliwiają wgląd w ruch sieciowy? Na te pytania odpowie Michał Sobieski.
Mark as Played
October 4, 2022 18 mins
Czy medycyna potrzebuje digitalizacji? W jaki sposób cyfrowa transformacja pomoże placówkom medycznym i jakie rozwiązania potrzebne są aby zmienić papierowe dokumenty w pliki? Na te pytania odpowiada Daniel Murawski – specjalista Stovaris.
Mark as Played
Czym jest klimatyzacja komfortu, a czym precyzyjna? Jakie zastosowania znajdą te dwa systemy i czym się od siebie różnią? Na te pytania odpowiedzą Andrzej Wróbel oraz Krzysztof Krawczyk - eksperci firmy Vertiv.
Mark as Played
August 26, 2022 8 mins
Czym są systemy zasilania DC? Jakie możliwości daje ta - nowa na polskim rynku – grupa rozwiązań Eaton? Jak z dostępnością? W ósmym odcinku „Pogadajmy o IT” opowie nam o tym Władysław Szewczuk, który z dostawcą związany jest już wiele lat i specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie.
Mark as Played
August 11, 2022 11 mins
Czym są listwy ePDU? Gdzie znajdują swoje zastosowanie? Jakie posiadają zabezpieczenia oraz czym produkty dostawcy wyróżniają się spośród konkurencji? Opowiedzą nam o tym Rafał Brzuska i Bartłomiej Wadas – przedstawiciele firmy Eaton.
Mark as Played
July 27, 2022 14 mins
Czym różnią się szyfrowane nośniki od standardowej pamięci masowej? Jakie zabezpieczenia oferują czołowi producenci sprzętu tego typu? Opowie nam o tym Michał Sobieski - ekspert Stovaris m.in. w dziedzinie bezpieczeństwa danych.
Mark as Played
June 30, 2022 15 mins
Tester, analizator, TAP czy NPB? Czym to się właściwie różni? Na te pytania odpowie Michał Sobieski - nasz ekspert od rozwiązań sieciowych.
Mark as Played
June 2, 2022 15 mins
Jak wybrać monitor odpowiedni dla swoich potrzeb? W jaki sposób odpowiednio skonfigurować wyświetlacz? Na co zwracać uwagę pracując przed monitorem, by uniknąć schorzeń kręgosłupa? Na te pytania odpowie Paweł Waszniewski - ekspert Stovaris w dziedzinie wizualizacji i systemów do zarządzania barwą.
Mark as Played
May 24, 2022 10 mins
UPS - kiedy, po co i dla kogo? Na pytania związane z działaniem, wdrożeniem i dostępnością rozwiązań zasilania awaryjnego odpowie Rafał Brzuska, ekspert firmy Eaton.
Mark as Played
Nie tak dawno miała miejsce premiera fi-8000 - nowej serii skanerów od Fujitsu.
Zatem, co nowego? jakie nowe funkcjonalności przygotował dla nas producent? Na ten temat rozmawiać będą Jarosław Dutka (PFU) i Daniel Murawski (Stovaris).
Mark as Played
Co jest lepsze - mikrocentrum danych, czy duże Data Center?
Na to pytanie odpowiedzą eksperci Vertiv: Andrzej Wróbel oraz Krzysztof Krawczyk.
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Around the NFL

  NFL.com's "Around the NFL" crew (Gregg Rosenthal, Dan Hanzus and Marc Sessler) break down the latest football news, with a dash of mirth.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  The Bobby Bones Show

  Listen to 'The Bobby Bones Show' by downloading the daily full replay.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.