Praca w Chmurach... i nie tylko!

Praca w Chmurach... i nie tylko!

Cześć! Z tej strony Krzysiek Kopieczek 👨💻 Witam Cię w podcaście „Praca w Chmurach… i nie tylko”, czyli podcaście dla developerów, architektów i pasjonatów tematyki chmurowej. Spodziewaj się wielu merytorycznych rozmów, ciekawych Gości i przede wszystkim... sporej dawki wiedzy na temat technologii ☁️ Masz do mnie pytania? Dołącz do mojej sieci Linkedin: @krzysztof-kopieczek Zaczynamy! 🏁

Episodes

November 25, 2022 43 mins
🧑‍💻 Piotr Kalinowski - Cloud Data Engineer & Consultant w firmie Chmurowisko.
Współpracował z największymi instytucjami finansowymi w Polsce, zajmując się architekturą i tworząc zaawansowane systemy przetwarzania danych. W swoim dorobku posiada wiele projektów z obszaru Fintech, Machine Learning czy AI z wykorzystaniem technologii tj. Amazon Web Services, Microsoft Azure, czy Alibaba Cloud. Trener Szkoły Chmury. ...
Mark as Played
Grzegorz Kotfis - pasjonat programowania sprawnie poruszający się w ekosystemie .NET.
Na przestrzeni wielu lat pracował przy projektach w takich dziedzinach jak:
CCTV, ERP, MRP, WMS i Computer Aided Engineering.
W polskim środowisku IT znany jako bloger, pregelent, podcaster oraz osoba, która jak trzeba skrzyknie społeczność programistyczną.

Technicznie: .NET (C#), .NET Core, Web development, Angular 2+, Azure
CI/CD, DevOps Culture

W...
Mark as Played
Krzysztof Warzecha doświadczony BI Developer pracujący od paru lat w Chmurowisku. Doświadczenie w pracy z danymi zdobywał w projektach IoT dla polskich i zagranicznych firm produkcyjnych i przemysłowych.

W drugim odcinku nowego sezonu rozmawialiśmy o tym jak wygląda praca BI developera oraz czym jest, a czym nie jest Business Intelligence. Opowiedzieliśmy nieco o możliwościach i pracy w Power Platform oraz o rozwiązaniu Power BI.

Ma...
Mark as Played
August 9, 2022 48 mins
Tomasz Cholewa znany w środowisku IT jako @cloudowski, twórca podcastu @Rozchmurzony. Autor dwóch ebooków oraz (co najważniejsze) specjalista i pasjonat obszaru DevOps.

W pierwszym odcinku nowego sezonu rozmawialiśmy o roli DevOps-a w organizacji, która dla wielu (ba! nawet dla samych organizacji) pozostaje nadal zagadką. O tym jakie zadania, umiejętności i legendy dotyczą samych DevOpsów posłuchasz właśnie w tym odcinku.

Ma...
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Around the NFL

  NFL.com's "Around the NFL" crew (Gregg Rosenthal, Dan Hanzus and Marc Sessler) break down the latest football news, with a dash of mirth.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  The Bobby Bones Show

  Listen to 'The Bobby Bones Show' by downloading the daily full replay.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.