AGENTomasz

AGENTomasz

Nie Zapraszam Państwa. Nagrywam w stylu wolnym. Kiedyś dominowały newsy, dziś luźne relacje z otaczającego świata. Tym bardziej nieoczywiste im bardziej zagłębiam się w kolejny projekt medialny.

Episodes

September 20, 2022 38 min
Tomasz Agencki dorwał się do mikrofonu i przez pół godziny opisuje świat ze swojej perspektywy. Gada o wolnościowych meetingach, kolejnych podziałach prawdziwej strony, etyce w szkole i graniu na zachodnim brzegu stolicy.
Share
Mark as Played
Znasz jakiegoś wolnościowca? A wolnościowca lewicowego? Czym się różni od tego z prawej strony?
Share
Mark as Played
August 10, 2022 16 min
Hauptmann Maverick wraca w Spitze Waffe Zwei!
Zrealizowana pod opieką Departamentu Obrony druga część największego rekrutera amerykańskiej armii to podwójna dawka patosu od czasów Koncertu Życzeń z 1941 roku!

Dasz się przelecieć?

wsparcie lotów: patronite.pl/agent
Share
Mark as Played
July 26, 2022 19 min
Wojna przyimków, czyli co ma Rada Języka wspólnego z Bohunem.
Share
Mark as Played
Nie, dziś nie będzie o inflacji. Co nie znaczy, że nie pochylimy się nad czasem straconym na przekonywanie ludzi, by nie oddawali rządom władzy nad pieniądzem. Ten czas nie wróci. Szkoda, bo to było... ile? Kilkanaście ładnych dekad!

Tomasz Agencki

wsparcie: patronite.pl/agent
Share
Mark as Played
Trzy wolnościowe eventy ostatniego miesiąca, na których znalazłem się nieprzypadkowo, tylko po to by odkryć, że trzeba przypadku, by się na nich znaleźć.

wsparcie: patronite.pl/agent
Share
Mark as Played
Radioaktywna godzina z agentowymi rozkminami odnośnie brakujących elementów medialnej układanki faktów i kontrfaktów.

Dziś w menu: dlaczego kochamy firmy, które zostają w Rosji, za co wyleciał z roboty pewien szczeciński architekt, co ile sekund należy przerywać Korwinowi i dlaczego Agencki promuje płaskoziemców?

Abonament opłacisz na: patronite.pl/agent

Miłego odbioru!
Share
Mark as Played
March 8, 2022 44 min
Czy libertarianie mają rację podczas wojen?
Share
Mark as Played
Oto nadszedł dzień radości. Zakończyły się w Polsce podziały!

Tomasz Agencki
agentomasz.pl
Share
Mark as Played
January 10, 2022 31 min
Są tacy, którzy porównują obecne czasy do epoki holokaustu. Na to odpowiadają oburzeni tym porównaniem wrażliwi humaniści i nazywają tych pierwszych naziolami. Czy ktoś jeszcze rozumie, o co chodzi obu stronom?

W dzisiejszym odcinku proponuje zastosowanie całkiem przydatnego filtra językowego. Wystarczy pewne sprawy inaczej ponazywać i od razu zaczynają nabierać sensu. Może nie jest to narzędzie idealne, ale z pewnością pozwala się...
Share
Mark as Played
Brakujący element opowieści o produkcji dokumentu o Mengerze. Proces trwa już od kilku miesięcy, choć ogłoszono start dopiero niedawno. Co się do tej pory wydarzyło, co nakręciłem, gdzie, z kim. Zanim przejdę do bardziej współczesnych wyzwań muszę skrócić minione 6 miesięcy w trzech kwadransach. Do usłyszenia!
Share
Mark as Played
Czy wśród użytkowników elektronicznych papierosów znajdziemy nowego Rothbarda?
Dlaczego należy kręcić wolnościowo nacechowane filmy NIE TYLKO o bitcoinach i paleniu zioła?

Omawiane produkcje dostępne na agentomasz.pl
Share
Mark as Played
Nie Zapraszam Państwa gości dziś przedsiębiorcę i człowieka pomagającemu innym przedsiębiorcom zachować pion a często także poziom.
Share
Mark as Played
October 20, 2021 24 min
Nowe miejsce nagrań, nowa rzeczywistość, wszystko nowe. Poza mną.
Share
Mark as Played
Złoto ma zerową wartość i koniec końców taka będzie jego cena! Co wy na takie stwierdzenie? Zapraszam na krótki spacerek, w którym medytuje problem konfliktu pomiędzy drużynami jedynego prawdziwego pieniądza.
Share
Mark as Played
March 25, 2021 4 min
Pierwsza w tym podcaście pieśń religijna. Dedykowana wszystkim, którzy zrezygnowali z życia na ziemi w ramach jego zachowania także na ziemi. Bardzo bym chciał, byście szybciej do życia wrócili, ale z każdym dniem coraz mocniej wątpię.
Share
Mark as Played
March 24, 2021 47 min
Polska nauka wciąż nie rozumie paradoksu wody i diamentu /// Co łączy wolnościowców z ekologami ?/// Drukują, a ja wciąż biedny /// Czy kapitalizm zamyka siłownie, by zabić feminizm?
Share
Mark as Played
March 12, 2021 32 min
Opis? Czy koniecznie zawsze trzeba dawać opis? No gadam 30 minut o różnych rzeczach i to po długiej przerwie. Ot i opis.
Share
Mark as Played
TrumpStory przegrało. Dziś o tym, jak widzę konflikt dwóch opowieści o Ameryce Północnej. Odkładam na bok kwestie sądowych dociekań legalności głosów i zachowanie kandydatów. Oto za oceanem starły się dwa sposoby opowiadania o Ameryce. Oba namiętne i malownicze. I obie, w swych przejaskrawionych wersjach stające się autoparodiami. Więcej w audycji.
Share
Mark as Played
Czy już zbzikowałem? Czy najlepsze przede mną?
Share
Mark as Played

Popular Podcasts

  Serial is a podcast from Serial Productions, a New York Times company, hosted by Sarah Koenig. Serial unfolds one story - a true story - over the course of a whole season. The show follows the plot and characters wherever they lead, through many surprising twists and turns. Sarah won't know what happens at the end of the story until she gets there, not long before you get there with her. Each week she'll bring you the latest chapter, so it's important to listen in, starting with Episode 1. New episodes are released on Thursday mornings.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  The Official Game of Thrones Podcast: House of the Dragon

  Welcome to the Official Game of Thrones Podcast: House of the Dragon produced by HBO Max and iHeartRadio. This show is the go-to audio destination to unpack and discuss everything Game of Thrones for casual and die-hard fans alike, starting with the new HBO Original series, House of the Dragon. Join our hosts Jason Concepcion (X-Ray Vision) and Greta Johnsen (WBEZ's Nerdette podcast) every week as they share insights, fan questions, exclusive interviews with the cast and crew, and a whole lot of thoughts and opinions. It’s the only podcast with the inside scoop on all things Game of Thrones. It is also produced in association with Crooked Media.

  Dateline NBC

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.