Angry Transfers

Angry Transfers

Podcast dla pasjonatów ligi angielskiej, oraz społeczności Fantasy Premier League. Podcast dla wszystkich, którzy chcą znaleźć się w pierwszej 500-tce na świecie w FPL i przy okazji planują miło spędzić czas Zapraszamy do słuchania

Episodes

May 19, 2022 87 min
O nowym rozdaniu, o błędach, nadziejach, finale sezonu. O eksplozywnych opcjach w GW38. Salah czy Son? Poznań, Warszawa, czy Kraków. Zapraszamy do wysłuchania odcinka
Share
Mark as Played
O potencjalnych szansach, pułapkach i zagrożeniach DGW36, o fenomenie Sona, dylematach z Leicester i AV, opcjach z City, rotacjach w Liverpoolu i kapitanie z City.
Share
Mark as Played
April 15, 2022 106 min
O zapaści Manchesteru, rotacji wśród pucharowiczów, motywacji, celach na ten sezon. O zmianie narracji w stosunku do Chelsea, królu Sonie, abdykujacym (?) Salahu, straconych szansach Burnley, klasycznych pułapkach, trolach tego sezonu i wyścigu o mistrzostwo Anglii
Share
Mark as Played
April 7, 2022 62 min
Sąd nad Salahem, strategia DGW i BGW, kalendarz czy... motywacja, opaska gw32
Share
Mark as Played
March 30, 2022 109 min
O przyczynach naszej nieobecności, o powrotach, walce o tytuł, top4 i spadkowiczach oraz przełożeniu na FPL. O nowym, nieoczekiwanym królu w 2022 roku, meczach bez stawki, strategiach fpl i końcówce sezonu.
Share
Mark as Played
March 29, 2022 109 min
O przyczynach naszej nieobecności, o powrotach, walce o tytuł, top4 i spadkowiczach oraz przełożeniu na FPL. O nowym, nieoczekiwanym królu w 2022 roku, meczach bez stawki, strategiach fpl i końcówce sezonu.
Share
Mark as Played
February 18, 2022 102 min
O 3 najlepszych i nieoczywistych wyborach z Liverpoolu i Arsenalu, o innej opasce niż Salah, o pojedynku chipów, o zapaści Tottenhamu, o mizerii wśród napastników, o strategii.
Share
Mark as Played
February 2, 2022 83 min
O okienku transferowym, podwójnej kolejce przeciętnego United, fantasy ekstraklasie, przetrzymywaniu Salaha, "nowym" Newcastle i Evertonie, zmianach na ławkach trenerskich i ich wpływie na FPL, odpoczynku.
Share
Mark as Played
January 21, 2022 61 min
O najlepszych i nieoczywistych opaskach, równaniu do średniej Kane, podziurawionym kalendarzu, Aston Villi, Lucasie Digne, Mattym Cashu i Coutinho, szablonie w obronie i pomocy, formie DDG, sposobach radzenia w przypadku słabych wyników, nowej formule podcastu
Zapraszamy
Share
Mark as Played
January 14, 2022 80 min
o Brighton i najlepszej opcji, którą nie jest Trossard, mitycznym pojedynku Kinga (z karnymi) i Dennisa, 5 opcjach z Leicester, opaskach Maddisona, Kane i Cristiano, dylematach z City, Antonio, odwiecznych dylematach forma czy kalendarz (Everton), hitach na boisku i w transferach (ujemnych), ewentualnej degradacji Burnley
Miłego słuchania
Share
Mark as Played
January 8, 2022 114 min
o AFCON, momencie zwrotnym sezonu, Chelsea, rosnącej formie Kane, odbiorze Cristiano, DGW22, pułapkach podwójnych kolejek, otwartym okienku, ulubionych odcinkach Teda Lasso, niepobitym rekordzie w LMS, kolejnym Polaku w PL i pytaniach TT.

Zapraszamy
Share
Mark as Played
December 23, 2021 55 min
O strategii i jej braku, grze z 2 free hitami, blanku Salaha, świętach, prezentach i radości z gry przeglądarkowej FPL
Share
Mark as Played
December 3, 2021 88 min
O wierze w lepsze kolejki, duchu fair play, staniu po dwóch stronach rzeki, rysach w obronie Chelsea, wyścigu trzech koni, wytatuowanej opasce na ramieniu Salaha
Share
Mark as Played
November 30, 2021 119 min
O złotej piłce, uczciwości, zasadach, Dexterze, pragmatyzmie, o Benteke, trafionych wyborach. O oczekiwaniu - na podcast, zielone strzałki, punkty i radość z gry.
Share
Mark as Played
November 25, 2021 119 min
O przeszłości, która zmieniała teraźniejszość. Potężnej defensywie. Zmianach, które pojawiają się za późno. Zmierzchu napastników. O Królu i jego Denisie.
Share
Mark as Played
November 18, 2021 115 min
O złotej rybce. Tedzie Lasso. Opaskach. Maratonie spotkań. Sztuce wyboru. Nadziei Conte.
Share
Mark as Played
October 29, 2021 104 min
W tym odcinku porozmawialiśmy o zapaści United, wyścigu po tytuł, najlepszej 9-tce Guardioli od czasu Aguero, pladze kontuzji, pragmatycznych Wilkach, niedocenianym Sanchezie i radzeniu sobie w czasach kryzysu.
W tym odcinku nie polecamy J.Kinga

Zapraszam do wysłuchania
Share
Mark as Played
October 21, 2021 122 min
O sztuce wyboru, zapomnianych opcjach, gorącym Sonie , rozczarowaniach liderów i najlepszym piłkarzu na świecie.
W tym odcinku polecamy Bernardo Silvę.
Share
Mark as Played
October 14, 2021 124 min
W tym odcinku porozmawialiśmy o umiejętności celebracji, urodzinowych trunkach, psychice Guardioli, wojażach Raphinhi, tworzących się koloniach, potędze Brendford i życiu poza top 100K.

Zapraszamy do wysłuchania odcinka
Share
Mark as Played
W tym odcinku porozmawialiśmy o błędach, konsekwencjach, cierpliwości, liczbach, które nas okłamują, klątwie (sic!) pierwszego meczu i starości.
W tym odcinku odradzamy Marcosa Alonso.
Share
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  The Daily

  This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Morbid: A True Crime Podcast

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.