Auto na karku.

Auto na karku.

'Auto na karku' to podcast motoryzacyjny dla każdego posiadacza samochodu. "Ludzkim głosem” opowiadam w nim o praktycznych aspektach codziennego użytkowania auta. Bez względu na to czy jeździsz osobówką, motocyklem, ciężarówką czy traktorem to jesteś uczestnikiem ruchu drogowego. Aby mnie słuchać nie musisz znać się na motoryzacji choć specjaliści z pewnością też znajdą tu coś dla siebie. W moim podcaście dowiesz się o wszystkim co ma bezpośredni, istotny wpływ na Twoje bezpieczeństwo na drodze. Opowiadam też o formalnościach związanych z zakupem, posiadaniem oraz użytkowaniem pojazdu. Poznasz sekrety jak dbać o auto aby jego wartość była jak najwyższa kiedy postanowisz już się z nim rozstać. A czego tu nie znajdziesz? Nie będę prezentował najnowszych modeli aut wprowadzanych na rynek i nie opowiem Tobie o ekscytujących parametrach technicznych super wozów. Nie zaprezentuję też motoryzacyjnych wiadomości sportowych bo się tym po prostu nie zajmuję. Jednym słowem w moim podcaście poznasz korzyści i udręki każdego kto ma własne auto na karku. Zapraszam do wspólnej podróży! Tomek Rogalski #polskipodcast #autonakarku #nakarku #autonacarq #bezpieczniwruchu #autozhistoria #rozbitek #carq

Episodes

March 1, 2021 5 min
Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinku podcastu „Auto na karku” o narzędziach do zarządzania ważnymi datami czynności serwisowych dowolnego pojazdu.
Opowiadam jak bezpłatnie i w prosty sposób ustawić przypomnienia o konieczności wizyty w Stacji Kontroli Pojazdów, o kończącej się dacie ważności polisy OC czy konieczności wymiany oleju silnikowego po osiągnięciu określonego przebiegu auta.

Usługa oferowana na platformie www.carQ.pl automaty...
Mark as Played
Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinku podcastu „Auto na karku” o Wirtualnym Policjancie, który w służbie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego dba o ciągłość polis ubezpieczeniowych.
Opowiadam jak w prosty sposób uchronić się przed "każącą ręką sprawiedliwości" UFG.

Członkowie UFG
https://www.ufg.pl/infoportal/faces/oracle/webcenter/portalapp/pagehierarchy/Page122.jspx?_afrLoop=9659967842219518&fppl=true&_afrWin...
Mark as Played
Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinku podcastu „Auto na karku” o tym w jaki sposób dokonać aktualizacji i "czyszczenia danych" i historii pojazdu.
Plik z adresem mail oraz treścią wiadomości jaką należy wysłać w sprawie "czyszczenia historii" znajduje się pod adresem: https://carq.pl/paid_files/f0YK7yJNekblWrLybHxoMA/download

Regulacje dotyczące zmiany wskazań licznika przebiegu całkowitego pojazdu - Art. 306a § 1.
https...
Mark as Played
Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinku podcastu „Auto na karku” o tym jak czytać raport o historii szkodowości pojazdu i na co warto zwracać szczególną uwagę.
Raport PDF generowany na platformie carQ.pl zawiera średnio między 130-180 informacji o sprawdzanym pojeździe.
Zobacz jak wygląda raport rozszerzony, który otrzymasz na carQ.pl
przykład: https://carq.pl/example_report.pdf

Zapraszam do wspólnej podróży!
Tomek Rogalski
#polskipodcast #a...
Mark as Played
Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinku podcastu „Auto na karku” o tym jak sprawdzać historię pojazdu i dlaczego warto robić to regularnie również z własnym autem.

*Na 500 tysięcy pojazdów zweryfikowanych na platformie carQ.pl 85% stanowią samochody osobowe.
*Ponad 30% posiada informacje o szkodach.
*Prawie 17% z nich porusza się po polskich drogach bez ważnych badań, a 12% nie posiada polisy OC.
*Spośród sprawdzanych aut 38% pochodzi z zagr...
Mark as Played
Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinku podcastu „Auto na karku” znajdziesz garść informacji i statystyk.
W 38-ośmio milionowej Polsce 22 miliony obywateli posiada prawo jazdy. Oznacza to, że 58% z nas - wliczając osoby niepełnoletnie - może być uczestnikami ruchu.
Według dostępnych danych zarejestrowanych w Polsce pojazdów jest aż 32 miliony a średnio rocznie przybywa na naszych drogach kolejny milion aut.
Na rodzimym rynku aut używanych d...
Mark as Played
Dzień dobry!
Nazywam się Tomek Rogalski i zapraszam do słuchania podcastu, w którym „ludzkim głosem” opowiadam o praktycznych aspektach codziennego użytkowania auta.
Bez względu na to czy jeździsz osobówką, motocyklem, ciężarówką czy traktorem to jesteś uczestnikiem ruchu drogowego.
Aby mnie słuchać nie musisz znać się na motoryzacji choć specjaliści z pewnością też znajdą tu coś dla siebie.
W moim podcaście dowiesz się przede wszystk...
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Around the NFL

  NFL.com's "Around the NFL" crew (Gregg Rosenthal, Dan Hanzus and Marc Sessler) break down the latest football news, with a dash of mirth.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.