B2B Przy Kawie

B2B Przy Kawie

Podcast B2B przy kawie to rozmowy o skutecznych strategiach, działaniach i narzędziach sprzedaży w B2B. Podcast prowadzą twórcy marki Leadhub.pl - Mateusz Wyciślik i Konrad Kitaszewski

Episodes

February 10, 2022 11 mins
Tematem przewodnim tego odcinka jest budowanie skutecznych baz prospectingowych w firmie B2B. Podpowiem Ci, w jaki sposób przygotować dobrą bazę danych, jak zdobyć dane o idealnych klientach oraz jak zautomatyzować i delegować cały ten proces.

Notatki do tego odcinka znajdziesz na blogu:
https://leadhub.pl/bazy-prospectingowe-w-firmie-b2b

Pobierz Narzędziownik Nowoczesnej Firmy B2B:
http://leadhub.pl/narzedziownik

Dołącz do dyskusji n...
Mark as Played
Warto zadbać o to, żeby tworzony przez Ciebie content wspierał Twój proces lead generation.

Nie chodzi tutaj bowiem o tworzenie sztuki dla sztuki, a o tworzenie treści, które pomagają naszym odbiorcom przejść zaplanowaną przez nas ścieżkę sprzedażową.

W tym odcinku omówię 4 elementy contentu, które pomogą Ci pozyskiwać idealnych klientów.

Notatki do tego odcinka znajdziesz na blogu:
https://leadhub.pl/content-a-generowanie-leadow

Pob...
Mark as Played
Wielokrotnie spotykamy się z opinią, że cold mailing nie działa. Udowadnialiśmy nie raz, że jest to błędne przekonanie. Zimne kampanie działają, ale tylko wtedy, kiedy są dobrze przygotowane.

W tym odcinku omawiam listę 9 zasad skutecznego pozyskiwania klientów B2B, których przestrzeganie pozwoli Ci tworzyć skuteczne kampanie cold mailingowe przynoszące zadowalające efekty biznesowe.

Dołącz do ostatniej edycji Akademii Generowania L...
Mark as Played
Przygotowanie i prowadzenie dobrej kampanii, która pozwoli nam osiągać satysfakcjonujące wyniki, wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i pełnego zaangażowania. Na szczęście mamy obecnie dostęp do wielu skutecznych narzędzi, które pomagają nam zautomatyzować wybrane procesy.

W tym odcinku przedstawię Ci kilka naszych ulubionych narzędzi, których w Leadhub używamy zdecydowanie najczęściej i możemy je szczerze polecić.

Pobierz Narzędzi...
Mark as Played
Cold mailing nie przynosi efektów? Sprawdź, czy nie popełniasz 6 popularnych błędów, o których wspominamy w tym podcaście.

W branży B2B nadal panuje silne przekonanie, że cold mailing nie działa. Okazuje się jednak, że często jest to wynikiem popełniania kilku błędów, które skutecznie zabijają sprzedaż.

Działania cold mailingowe zdecydowanie mogą być dobrym kanałem generowania leadów. W Leadhub właśnie w ten sposób pozyskujemy setk...
Mark as Played
W tym odcinku przedstawiłem 6 metryk marketingu B2B, które warto mierzyć. Znajomość tych liczb pomoże Ci podejmować dobre decyzje biznesowe oraz wycisnąć z marketingu B2B to, co najważniejsze - zadowalające efekty sprzedażowe i marketingowe.

Weź udział w bezpłatnym webinarze (15.06.2021), na którym przedstawię 8 elementów powtarzalnego generowania leadów B2B: https://leadhub.pl/webinar

Notatki do tego odcinka znajdziesz na blogu:
ht...
Mark as Played
May 11, 2021 19 mins
W firmach B2B zazwyczaj e-mail marketingu albo nie ma, albo nie przynosi on rezultatów. W tym odcinku opowiem o tym, dlaczego tak się dzieje. Doradzę Ci również, co warto umieścić w newsletterze firmowym, aby był on wartościowy dla Twoich klientów.

Notatki do tego odcinka znajdziesz na blogu:
https://leadhub.pl/e-mail-marketing-w-firmie-b2b/

Dołącz do dyskusji na największej grupie na Facebooku w temacie generowania leadów B2B:
http...
Mark as Played
Mimo że modele z dużą gwarancją i rozliczane wyłącznie za efekt wyglądają na bardzo atrakcyjne, to niestety bardzo często rodzą wiele problemów, a nawet patologii.

W tym odcinku skupimy się na tym, jak i dlaczego gwarancja liczby leadów, jaką powinieneś otrzymać czy też model rozliczania pay per lead, gdzie płacisz za każdego wygenerowanego leada, może zabić twoją sprzedaż i sprawić, że dostarczone leady będą małowartościowe.

Notatk...
Mark as Played
W tym odcinku przedstawiam 4 skuteczne strategie pozyskiwania leadów na LinkedIn. Mam nadzieję, że zainteresują Cię na tyle, żeby z nich skorzystać.

Dodatkowo zapraszam Cię na nasz najbliższy webinar, który odbędzie się 25 marca o godzinie 10:00. Będzie on dobrym uzupełnieniem tego tematu, bo porozmawiamy sobie szerzej właśnie o strategii pozyskiwania klientów na LinkedIn, omawiając konkretne przykłady.

Link do bezpłatnych zapisów: ...
Mark as Played
Sales Navigator oferuje wiele różnych funkcji i hacków, dzięki czemu możesz w szybki sposób powiększyć swoją grupę docelową. Niektóre są bardziej przydatne inne mniej.

W tym odcinku przyjrzymy się niektórym z naszych ulubionych i sprawdzonych metod, które gwarantują bardziej efektywne generowanie leadów.

Dołącz do dyskusji na największej grupie na Facebooku w temacie generowania leadów B2B:
https://www.facebook.com/groups/66916498027...
Mark as Played
Skuteczna kampania „zimnego” generowania leadów B2B wymaga naprawdę dobrego przygotowania. Jest kilka elementów, o których warto pamiętać i które warto opracować jeszcze zanim jakikolwiek komunikat dotrze do naszych potencjalnych klientów.

W tym odcinku poznasz proces tworzenia lead generation w 4 krokach. Mamy nadzieję, że ta wiedza pomoże Ci przygotować własne kampanie.

Dołącz do dyskusji na największej grupie na Facebooku w tema...
Mark as Played
Webinary to jeden z lepszych sposobów generowania wartościowych leadów B2B, który warto wdrożyć do swojej strategii pozyskiwania klienta na 2021 rok.

W tym odcinku poznasz 5 powodów dla których webinary w lead generation są tak skuteczne.

Dołącz także do naszego webinaru w czwartek o 20:00!
https://leadhub.pl/webinar/
Mark as Played
Generowanie wartościowych leadów B2B nie jest prostym procesem. Dlatego warto wspierać się technologią i gotowymi narzędziami, które mogą wesprzeć nasze działania.

W tym odcinku omówię 12 narzędzi, które w Leadhub wykorzystujemy na co dzień w generowaniu leadów B2B i które pomogą usprawnić Twój proces lead generation na rok 2021.

Notatki do odcinka znajdziesz tutaj: https://leadhub.pl/narzedziab2b/

Dołącz bezpłatnie do Lead Gen Summi...
Mark as Played
November 10, 2020 27 mins
W tym odcinku zapraszamy na sesję pytań i naszych odpowiedzi w temacie generowania leadów B2B.

Odpowiadamy na pytania takie jak:

- Jak generować leady B2B do lokalnych, małych firm, których nie ma na LinkedIn.
- Jak generować leady za granicą?
- W jaki sposób pozyskiwać klientów do biznesu w modelu SAAS?
- Jak zwiększyć nie tylko ilość, ale także jakość pozyskiwanych leadów B2B?

Dołącz także do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku: ...
Mark as Played
Jak działa LinkedIn Stories i jak wykorzystać go w biznesie B2B?

Posłuchaj 12 odcinka B2B Przy Kawie i poznaj nowy format, który pojawił się na LinkedIn w ostatnim czasie.

Potrzebujesz więcej leadów B2B w swojej firmie? Porozmawiajmy: https://leadhub.pl/ilu-klientow-zyskasz/Dołącz także do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/669164980270182
Mark as Played
W 11 odcinku B2B Przy Kawie - autorskim podcaście marki Leadhub.pl porozmawiamy o narzędziu LinkedIn Sales Navigator.

Czy wartko korzystać z Navigatora w procesie lead generation? Jak z niego korzystać?
Mark as Played
Pobierz bezpłatnie e-booka: JAK POZYSKIWAĆ KLIENTÓW B2B NA LINKEDIN

https://leadhub.pl/generowanie-leadow-na-linkedin-ebook/

Czy czas odpowiedzi ma znaczenie w kontekście generowania leadów B2B?

Tym tematem zajęliśmy się w 10 odcinku podcastu B2B Przy Kawie.

Posłuchaj, dlaczego czas odpowiedzi może być kluczowy w kontekście skutecznego zamknięcia sprzedaży B2B oraz jak realnie skrócić czas odpowiedzi na leady w swojej firmie.
Mark as Played
Baza to podstawa skutecznych działań B2B. Dlatego zdecydowanie warto podejść do tego tematu z odpowiednią strategią. Bez dobrej bazy nie ma bowiem skutecznej kampanii lead generation.

W dzisiejszym odcinku podcastu B2B Przy Kawie opowiemy, dlaczego kupowanie bazy odbiorców nie jest dobrym pomysłem.

Potrzebujesz więcej wiedzy z zakresu generowania sprzedaży B2B? Dołącz do naszej grupy na Facebooku! https://www.facebook.com/groups/66...
Mark as Played
LinkedIn to niezwykle skuteczny kanał generowania sprzedaży B2B. Jednocześnie jak wiele innych kanałów lead generation wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu, by mógł być naprawdę skuteczny.

Dobra informacja jest jednak taka, że część działań sprzedażowych na LI możesz automatyzować. W tym odcinku właśnie o bezpiecznej automatyzacji LinkedIna.
Mark as Played
Co daje nam dobrze dobrana społeczność na LinkedIn? Co robić i czego NIE robić budując swoją sieć w tym biznesowym kanale społecznościowym?

Szukasz więcej wiedzy o pozyskiwaniu leadów B2B? Sprawdź również naszego bloga: leadhub.pl/blog
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  The Dan Bongino Show

  He’s a former Secret Service Agent, former NYPD officer, and New York Times best-selling author. Join Dan Bongino each weekday as he tackles the hottest political issues, debunking both liberal and Republican establishment rhetoric.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  The Bobby Bones Show

  Listen to 'The Bobby Bones Show' by downloading the daily full replay.

Advertise With Us
Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

Connect

© 2023 iHeartMedia, Inc.