Cierpienia Młodego Muzyka

Cierpienia Młodego Muzyka

Podcast zawierający porady, pomysły i sposoby rozwiązania problemów, z którymi mierzą się muzycy na swojej drodze do sławy

Episodes

November 23, 2022 61 min
Dawno już nie było odcinka z newsami, więc postanowiliśmy to zmienić :D Dzisiaj dużo ciekawych rzeczy, sporo o tingtongu, trochę o Spoti i o portalach, które nie dotrzymują słowa ;)
Mark as Played
Ale było! Tyle nowych ludzi, tyle przeżyć, tyle załatwionych spraw! Tak Brzmi Miasto 2022 uważamy za wielki sukces!
Mark as Played
Realizacja dźwięku to temat bez dna. Stąd dzisiaj tylko go liznęliśmy, nie brakło też szkalowania, obrażania, ujawniania tajemnic branżowych i ogólnego narzekania. No jak tu nie posłuchać? ;)
Mark as Played
Jak będzie wyglądało tegoroczne Tak Brzmi Miasto? Dlaczego tak bardzo warto na nie pojechać? Co będzie można na nim załatwić? A co można załatwić z samą naszą rozmówczynią? O tym wszystkim już dzisiaj!
Mark as Played
Wróciliśmy! Co nas zachwyciło, z czym się nie zgadzamy, kiedy prawie popękały nam żyłki i kto był największym zwycięzcą tegorocznego Great September? O tym już dzisiaj!
Mark as Played
Zapraszamy na świetne wydarzenie!
Mark as Played
Jak to jest z tymi klipami? Co musi się stać, żeby były opłacalne? Jak nakręcić wideo niskim kosztem? Czy lyrics video to przeżytek? Czy Całuj znalazł sobie kolegę do rujnowania podcastu? O tym wszystkim już dzisiaj!
Przypominamy też, że można się nam dorzucić na https://patronite.pl/cierpieniamlodegomuzyka !
Mark as Played
Jak organizuje się koncerty na beach barach? Czy są dobrze płatne? Kiedy zaczynać booking takich miejsc? O przeróżnych rzeczach rozmawiamy z Jankiem, organizatorem koncertów na wrocławskich beach barach, a także w kilku klubach!
Mark as Played
Marudna parówa dalej w rozjazdach, więc dzisiaj coś zamiast pełnoprawnego odcinka!
Mark as Played
September 28, 2022 59 min
Dzisiaj sobie siedzimy i rozkminiamy co sprawia, że słuchamy i wracamy do właśnie tych zespołów, do których wracamy. Jesteście ciekawi?
Mark as Played
September 21, 2022 54 min
Główna część naszej pierwszej letniej trasy z 13 Drzewami dobiegła końca. Jakie wnioski i obserwacje dotyczące branży mamy po powrocie? Na co warto zwrócić uwagę? Jak zarobić więcej pieniędzy? O tym wszystkim już dzisiaj!
Mark as Played
Dzisiaj próba odpowiedzenia sobie na bardzo ogólne, ale też niezwykle ważne, a wręcz kluczowe pytanie. Mamy nadzieję, że ten odcinek pomoże i Wam odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego właściwie nie jesteśmy jeszcze sławnymi muzykami? ;)
Mark as Played
Profesja oświetleniowca jest często niedoceniana. Jakie spojrzenie ma na to fachowiec w tej dziedzinie? Co zrobić, żeby nasz koncert wyglądał oszałamiająco? Jak zrobić własny zestaw świateł na scenę? O tym wszystkim już dzisiaj!
Mark as Played
August 8, 2022 1 min
No cóż, tak być musiało...
Mark as Played
July 20, 2022 44 min
Spotify For Artists to platforma z której zapewne wszyscy korzystamy. Czy wyciągamy z niej jednak 100% tego, co oferuje?
Mark as Played
July 13, 2022 78 min
Dobrze, że są te stylożyciowe, to możemy sobie usiąść w naszym plenerowym studiu, gdzieś koło nas kapie deszcz a my opowiadamy pierdoły, które nie wniosą nic do Waszego życia. No czego chcieć więcej?
Mark as Played
Przychodzimy dzisiaj do Was z niezwykle ciekawym panelem, czyli Edukacja Muzyków DIY! W rolach głównych Przemek Kubajewski (Akademia Menadżerów Muzycznych), Michał Wójcik (Tak Brzmi Miasto), oraz Przemek Skrzek (You.band)!
Mark as Played
June 29, 2022 62 min
Mamy taką tradycję, że po każdym showcasie wrzucamy jego podsumowanie. Nie mogło być inaczej po tegorocznym wrOFFławiu!
Mark as Played
June 22, 2022 91 min
Dzisiejszy odcinek jest bardzo dziwny. Z jednej strony to kopalnia wiedzy, możecie się z niego dowiedzieć o naprawdę fantastycznych podcastach, książkach, kanałach YouTube, czy blogach. Z drugiej, kto by się spodziewał, że tego typu odcinek może być kontrowersyjny? ;)
Mark as Played
June 15, 2022 21 min
Dzisiaj odcinek połówkowy, bo nie ma Całuja, ale to nie znaczy, że czegoś brakuje, że oczko odpadło temu odcinku. Nic z tych rzeczy. Dużo informacji dotyczących wrOFFławia, proszę państwa! 24-26.06 Czasoprzestrzeń we Wrocławiu!
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  The Piketon Massacre

  The most notorious mass murder in Ohio’s history happened on the night of April 21, 2016 in rural Pike County. Four crime scenes, thirty-two gunshot wounds, eight members of the Rhoden family left dead in their homes. Two years later a local family of four, the Wagners, are arrested and charged with the crimes. As the Wagners await four back-to-back capital murder trials, the KT Studios team revisits Pike County to examine: crime-scene forensics, upcoming legal proceedings, and the ties that bind the victims and the accused. As events unfold and new crimes are uncovered, what will it mean for all involved? What will it mean for Pike County?

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.