Ewelina Mierzwińska Zacznij od dzisiaj!

Ewelina Mierzwińska Zacznij od dzisiaj!

Pomagam zapracowanym kobietom w stworzeniu i rozwinięciu biznesu online, opartego na usługach i produktach eksperckich, bez poczucia przytłoczenia i wyrzutów sumienia! https://EwelinaMierzwinska.pl

Episodes

May 3, 2021 29 min
Mark as Played
Mark as Played
Jesteśmy przyzwyczajeni do konkretnego sposobu tworzenia podsumowań roku. Analizujemy to, co dla siebie zaplanowaliśmy i zestawiamy z tym, co z tych planów wyszło w praktyce. I brzmi to całkiem rozsądnie.

Tymczasem to, co czeka przed nami do podsumowania to rok 2020. Rok, który jest jednym wielkim memem i gdyby nie był tak tragiczny w skutkach to faktycznie byłby prześmieszny.
Zamiast tego tworzymy na jego temat żarty i dzielimy si...
Mark as Played
Mark as Played
https://www.ewelinamierzwinska.pl/5-faktow-ktorych-uswiadomienie-rozwinie-twoj-biznes/

Prowadzę swój biznes od 10 lat. W lipcu tego roku, 10 lat temu wypełniałam dokumenty siedząc w domu moich dziadków.
Pamiętam ogromny stres, który mi wówczas towarzyszył…

Jednocześnie jednak w dużym stopniu byłam pozornie bardziej pewna tego, co robię i jaki to przyniesie efekt niż kilka lat później. Miałam w sobie tą młodzieńczą, podbitą byciem stu...
Mark as Played
Nie pałasz radością na myśl o dzieleniu się swoim życiem osobistym, a jednocześnie masz przekonanie, że jest to niezbędne, aby odnieść sukces w biznesie online?

Dzień dobry, nie jesteś sama! Jest tutaj zgromadzonych wokół mnie więcej takich osób, a co więcej ja sama też nie wyrywam się z niecierpliwością do dzielenia moim życiem prywatnym!

O tym, czy faktycznie konieczne jest dzielenie się swoją prywatnością aby zbudować relacje ze...
Mark as Played
Mark as Played
Strasznie nie lubię odbierania nadziei, niszczenia wizji i idealnie brzmiących w głowie koncepcji. Nie lubię tego, a jednocześnie wiem, jak bardzo takie twarde przedstawienie rzeczywistości jest ważne.

I dlatego ten podcast o tym właśnie będzie.

Bo wiem jak szybko wiele z Was chce tworzyć własne produkty, często oczywiście tworzy je oczekując natychmiastowych super efektów, a później mocno się rozczarowuje...

A to nie jest tak, że two...
Mark as Played
Na temat biznesu online usługowego lub takiego, w którym usługi są jednym ze źródeł dochodów, narosło sporo mitów.

I jednym z tych mitów jest poziom zarobków, jaki możemy osiągnąć, i to bez pracy 20 godzin na dobę.

Przyjęło się, że można na usługach zarobić kilka, może 5 tysięcy podczas gdy tak naprawdę kwota z tytułu tego podcastu, czyli 10 tysięcy złotych miesięcznie, jest czymś jak najbardziej realnym do osiągnięcia w Twoim biznes...
Mark as Played
Spotykają Cię czasem przemyślenia, że może wcale nie jest warto robić biznesowo to, co próbujesz osiągnąć?

Że może lepiej sobie wrócić na etat?

Że może to wcale nie ma sensu? 🤷🏼‍♀️

No to witam Cię serdecznie, nie jesteś w tych przekonaniach sama - mnie też one dopadały i dopadają tysiące kobiet każdego dnia! 💪🏻

➡️ Dzisiaj sobie porozmawiamy, w jaki sposób ocenić czy warto realizować swój pomysł na bizne...
Mark as Played
Porozmawiamy sobie dzisiaj o poczuciu winy, jakie pojawia się w matkach gdy chcą być jednocześnie poza mamami kimś więcej.

I może być momentami dla Ciebie mało przyjemnie. Jednak ponieważ ja nie jestem od tego, aby poprawiać Ci humor, a od tego aby pomóc Ci usprawnić Twoje życie i biznes, to umówmy się że właśnie na tym moje dzisiejsze usprawnianie będzie polegać.

Weź osobiście do siebie to, co dzisiaj usłyszysz - tak, tak powiedział...
Mark as Played
Mamy wielkie nadzieje w stosunku do naszych biznesów. Jesteśmy gotowe uczyć się, rozwijać, inwestować.

A jednocześnie cały czas widzę jak niewiele osób wykorzystuje potencjał narzędzia, który jak nigdy wcześniej jest w stanie zbudować relacje z odbiorcami, budować naszą pozycję eksperta i zwiększać sprzedaż w biznesie.
I to nawet takich produktów czy usług które kosztują kilka tysięcy złotych.

O tym narzędziu, 3 błędach w jego używa...
Mark as Played
💚 Jak mówić online o tematach bardzo delikatnych, często owianych tabu, i jeszcze stworzyć wokół tego tematu zaangażowaną społeczność i dobrze prosperujący biznes?

🎧 W dzisiejszym odcinku „Zacznij od dzisiaj” rozmawiamy z Katarzyną Płazą Piekarzewską, znaną w sieci jako Położna Kasia @poloznakasia 🙌🏻

➡️ Kasia stworzyła wokół tematyki związanej z jej zawodem najpierw serwis ZapytajPolozna.pl oraz a...
Mark as Played
Dzielę się z Tobą 3 zdaniami, które stały się drogowskazem moich działań, w szczególności dwa z nich, w obecnym roku.

Pozwoliły mi:

1) pracować nad swoim nastawieniem,

2) skupić się na tym, czemu warto poświęcać uwagę i

3) sprawiły, że znalazłam się daleko poza moją strefą komfortu.

I z powodu tych trzech cech stwierdziłam, że warto się nimi z Tobą podzielić. Bo przecież tak bardzo sama naciskam na to, aby pracować regularnie nad sobą, ...
Mark as Played
Jak to się dzieje, że jedne osoby potrzebują non stop bodźców motywacyjnych i są w stanie działać tylko będąc na swoistym „haju” po nich, a inne osoby działają bez nawet sprawdzania czy mają dzisiaj o godzinie 18:15 motywację do tego, aby nagrywać podcast?

Jak to się dzieje, że ja sama nie mając w sobie jakieś szalonej ilości motywacji w tradycyjnym jej rozumieniu od początku tego roku stworzyłam dla Was tak wiele nowych produktów,...
Mark as Played
Kiedy jesteś już wystarczającym ekspertem, aby móc uczyć innych? I czy faktycznie musisz być ekspertem aby to zrobić czy wystarczy, że… No właśnie, że co?

W dzisiejszym odcinku zapraszam Was do tematu, który zawsze wywołuje sporo emocji, i na moich spotkaniach z klientkami i czy poruszam go na Stories czy webinarach:
Kiedy jesteś wystarczająco dobra, aby móc uczyć innych? I co to oznacza „wystarczająco dobra”?

Zapraszam do wysłuchan...
Mark as Played
Na czym skupić się rozwijając usługowy biznes online, aby zacząć go skalować i w co warto w nim inwestować?

O tym rozmawiamy z Karoliną Żebrowską, KreatywnąFreelancerką, która wspiera swoimi działaniami kobiety prowadzące biznes w budowaniu ich identyfikacji wizualnych oraz oprawie wizualnej tworzonych przez nich produktów.

https://EwelinaMierzwinska.pl
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  SmartLess

  New episodes come out every Monday for free, with 1-week early access when you join Amazon Music or 1-week early and ad-free for Wondery+ subscribers "SmartLess" with Jason Bateman, Sean Hayes, & Will Arnett is a podcast that connects and unites people from all walks of life to learn about shared experiences through thoughtful dialogue and organic hilarity. A nice surprise: in each episode of SmartLess, one of the hosts reveals his mystery guest to the other two. What ensues is a genuinely improvised and authentic conversation filled with laughter and newfound knowledge to feed the SmartLess mind.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.