GAUM Podcast

GAUM Podcast

Cześć :) Na co dzień skutecznie pomagamy polskim i zagranicznym firmom rozwijać się, operując na obszarach biznesu związanych ze szkoleniami, coachingiem, doradztwem biznesowym, rekrutacją oraz psychologią biznesu. Ten podcast powstaje by nasi trenerzy z pasją mogli popularyzować szerzej swoją ekspercką wiedzę i doświadczenia. Zapraszamy! Jeśli wolisz nas słuchać na swojej ulubionej platformie to jesteśmy już na: Spotify, iTunes i Google Podcast

Episodes

June 22, 2022 31 mins
Arek i Mateusz opowiadają jak być i jak zostać dobrym mówcą, co jest szczególnie ważne gdy występujemy przed publicznością oraz jak uchronić się przed błędami na scenie. Dodatkowo dowiesz się czym jest Akademia Mówców i co dzięki niej zyskasz.
Mark as Played
Co warto wiedzieć o przebiegu sesji coachingowej? Jak się do niej przygotować jako klient? Jak się do niej przygotowuje coach?
Szczegółami swojej pracy podzieli się z nami Dorota Kucharska akredytowana coach International Coach Federation na poziomie ACC (Associate Certified Coach).
Mark as Played
September 2, 2021 48 mins
Ciekawostki i wiele eksperckiej wiedzy o coachingu dostarcza nam Ania Cywińska, akredytowana coach International Coach Federation na poziomie MCC (Master Certified Coach).
Mark as Played
Jak się konfliktować by się nawzajem nie pogryźć? Jak wyrażać swoje potrzeby i obiekcje, aby nie atakować? Jak osiągnąć konsensus w konflikcie interpersonalnym opowie Arek Naruk.
Mark as Played
Jak dawać motywującą informację zwrotną? O co zadbać, aby nasza informacja zwrotna została przyjęta? Jak najlepiej dopasować ją do danej osoby? Na te i jeszcze więcej pytań odpowie Joanna Makuch.
Mark as Played
W aktualnej sytuacji pandemii w praktycznie każdej branży wiele się zmienia. Dziś o tym jak rozmawiać z dotychczasowymi klientami, aby dostosować warunki wcześniej ustalonych umów.

PS. Przepraszamy za odkurzacz, sąsiad jest dużym czyściochem.
Mark as Played
April 8, 2020 20 mins
Nasz Trener trenerów opowiada o sile i zastosowaniu metafory. Polecamy ;)
Mark as Played
Miło nam zaprosić do naszego pierwszego podcastu, w którym Gosia Horydowiec dzieli się historią o swoich początkach drogi trenerskiej.
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  CounterClock

  In order to tell the story of a crime, you have to turn back time. Every season, Investigative journalist Delia D'Ambra digs deep into a mind-bending mystery with the hopes of reigniting interest in a decades old homicide case.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

  20/20

  Unforgettable true crime mysteries, exclusive newsmaker interviews, hard-hitting investigative reports and in-depth coverage of high profile stories.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.