VAKAROP SU VYTENIU

VAKAROP SU VYTENIU

„Radiocentro“ laidą „Vakarop su Vyteniu“ klausyk šiokiadieniais nuo 16 val., o geriausius epizodus rasi mūsų podcaste „Vakarop su Vyteniu“.

Episodes

May 26, 2022 14 min
Atlikėjas Gabrielius Vagelis neseniai drebino muzikos platformas su nauja dainos „Gyvenu“ versija, o dabar ir vėl turi naujienų. Jis pasirašė sutartį su „Universal Music Group“ leidybine kompanija, su kuria dirba ir Lady Gaga, Justin Bieber, Rihanna ar The Weeknd bei paruošė dar vieną naują dainą „Man Trūksta Dienų“. Ši daina oficialiai bus pristatyta tik penktadienį, tačiau Radiocentre, laidoje „Vakarop su Vyteniu“ įvyko išankstin...
Mark as Played
Atlikėja Greta Jančytė, geriau žinoma kaip GJAN, pristato savo naujausią dainą „Leidžiu sau viską“. GJAN antradienį lankėsi Radiocentro studijoje, kur patiems pirmiesiems pristatė naują dainą, nes oficiali premjera įvyks tik rytoj, trečiadienį.

GJAN laidos „Vakarop“ vedėjui Vyteniui papasakojo apie Euroviziją, galimybę pačiai joje dalyvauti, savęs atradimą, laukiančius koncertus ir dainą „Leidžiu sau viską“.

Laidą „Vakarop su Vyten...
Mark as Played
Dainininkė Monika Linkytė pristato savo naujausią dainą „Naktis“, kurios nufilmuotoje vizualizacijoje vaizduojamas žmogaus alter ego, keistomis formomis išryškėjantis nakties blausoje. M.Linkytė apsilankė Radiocentre, laidoje „Vakarop su Vyteniu“, ir papasakoko apie naujausią savo darbą.
Mark as Played
Atlikėjas Mantas Bendžius, kurio kūrinį „Jūra“ mes ilgai grojome Radiocentre, pristato naują savo dainą „Klausiu savęs“. Trečiadienį jis apsilankė laidoje „Vakarop su Vyteniu“, kur apie dainą papasakojo Vyteniui bei atliko savo naują kūrinį atliko gyvai.

Laidą „Vakarop su Vyteniu“ klausyk šiokiadieniais nuo 16 val., o geriausius epizodus rasi mūsų podcaste „Vakarop su Vyteniu“.
Mark as Played
Grupė "Sisters On Wire" išleido visų pamėgtos dainos "Mėlyna Mėlyna" ukrainietišką versiją. Taip grupė išreiškia savo palaikymą Ukrainai, o lėšas, surinktas už dainos perklausas, paaukos nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams.

Tai Radiocentro studijoje apsilankė du "Sisters On Wire" nariai: vokalistė Ieva Ščerbinskaitė ir vokalistas bei gitaristas Olegas Jerochinas.

Laidą „Vakarop su Vyteniu“ klausyk šiokiadie...
Mark as Played
Justė Žičkutė baigė savo vieną periodą Radiocentre, ją išlydėjo laidos „Vakarop su Vyteniu“ vedėjas Vytenis Sinkevičius ir grupė Velvet, kurie atliko dainą mėnuli.

Laidą „Vakarop su Vyteniu“ klausyk šiokiadieniais nuo 16 val., o geriausius epizodus rasi mūsų podcaste „Vakarop su Vyteniu“.
Mark as Played
Laidoje „Vakarop su Vyteniu“ apsilankė specialius svečias - Olena Aliona Enko iš Ukrainos, Charkivo miesto. Ji atliko specialią dainą skirtą „rusų kariniam laivui“, o jai talkino SKAMP narys Viktoras Diawara.

Laidoje „Vakarop su Vyteniu“ viešnia papasakojo apie savo miestą, sprendimą bėgti iš Ukrainos, Lietuvą, ir daina skirtą „rusų kariniam laivui“.

Laidą „Vakarop su Vyteniu“ klausyk šiokiadieniais nuo 16 val., o geriausius epizod...
Mark as Played
Laidoje „Vakarop su Vyteniu“ buvo svečių: atlikėjos Jessica Shy ir Augustė Nombeko. Jos pristatė bendrą dainą „Ilgėtis Mėnulio”, tai ją išgirdome gyvai, o merginos papasakojo apie koncertus, gyvenimą kartu ir artimos sielos atradimą.

Laidą „Vakarop su Vyteniu“ klausyk šiokiadieniais nuo 16 val., o geriausius epizodus rasi mūsų podcaste „Vakarop su Vyteniu“.
Mark as Played
Prieš 10 metų pirmąjį savo albumą „Panda“ pristatė tada dar mažai kam žinomas atlikėjas Vidas Bareikis. Dabar jis pristatė savo šeštąjį darbą „Fortūna“ ir šia proga apsilankė Radiocentre laidoje „Vakarop su Vyteniu“.

V.Bareikis papasakojo apie dešimties metų kūrybinį kelią, naują albumą, jį suformavusias skyrybas ir naujus santykius bei atliko gyvai dainą „Fortūna“.

Laidą „Vakarop su Vyteniu“ klausyk šiokiadieniais nuo 16 val., o ge...
Mark as Played
Atlikėja ir dainų autorė, šių metų Eurovizijos nacionalinės atrankos finalininkė Justė Kraujelytė dalinasi nauju kūriniu „ne_jausmas". J.Kraujelytė ruošiasi antrojo albumo pristatymui ir antradienį užsuko į „Radiocentro“ studiją, laidą „Vakarop su Vyteniu“.

Justė šįkart atvirai kalba ir kiek ironizuojančiu žvilgsniu žvelgia į tai, kas aktualu beveik kiekvienam, bandymą suprasti, kaip gyventi, kaip rūpintis savimi ir surasti vid...
Mark as Played
Roko grupė „jauti“ balandį planuoja išleisti albumą, kurio visi kūriniai – bendri darbai su skirtingais atlikėjais. Pirmasis singlas „Pražys“ įrašytas drauge su Gabriele Vilkickyte. Šiandien – jautrios dainos premjera ir gyvas atlikimas Radiocentro eteryje.

Studijoje viešėjo Gabrielė Vilkickytė ir jauti vokalistas Džiugas Širvys, kurie papasakojo apie bendrus darbus, albumą ir laukiančius koncertus bei reikalus Ukrainoje.

Laidą „Va...
Mark as Played
Visas kartas sujungiantis populiarusis muzikinis televizijos projektas „Lietuvos balsas.Kartos“ artėja prie pabaigos ir mes apie tai kalbame „Radiocentre“. Šįkart laidoje „Vakarop su Vyteniu“ Paulina Skrabytė kalbėjosi su projekto vadovu Gediminu Jauniumi.
Mark as Played
Visas kartas sujungiantis populiarusis muzikinis televizijos projektas „Lietuvos balsas.Kartos“ artėja prie pabaigos ir mes apie tai kalbame „Radiocentre“. Šįkart laidoje „Vakarop su Vyteniu“ Paulina Skrabytė kalbėjosi su grupės „69 Danguje“ narėmis Nijole Pareigyte Rukaitiene, Karina Krysko, Goda Sabutytė Alijeva.
Mark as Played
Laidoje „Vakarop su Vyteniu“ turėjome svečią – Andrių Mamontovą. Žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia niekam. Kompozitorius, aktorius, visuomenininkas ir, svarbiausia, solo atlikėjas bei kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis. Kovo pabaigoje Mamontovas muzikos gerbėjus pakvies į du išskirtinius, analogų mūsų šalyje neturinčius pasirodymus, kurie vadinsis „Kitoks pasaulis“. Žinoma, šiomis dienomis niekaip neišeina nekalb...
Mark as Played
Visas kartas sujungiantis populiarusis muzikinis televizijos projektas „Lietuvos balsas.Kartos“ įgauna pagreitį ir mes apie tai kalbame „Radiocentre“. Šįkart laidoje „Vakarop su Vyteniu“ Paulina Skrabytė kalbėjosi su grupės ba. lyderiu Benu Aleksandravičiumi. Pokalbis apie projektą, finalus, jo atsiradimą ir Vaidą Baumilą.
Mark as Played
Kaip ir kiekvieną penktadienį kalbame apie projektą „Lietuvos balsas. Kartos“. Kiekvieną penktadienį Vytenio kolegė Paulina paruošia interviu. Šįkart svečiuose – projekto dalyvė ir scenos legenda Birutė Petrikytė.
Mark as Played
Trečiadienį Radiocentro studijoje lankėsi grupė „Saulės kliošas“, o tiksliau, jos nariai Justė Starinskaitė ir Laurynas Šarkinas. „Saulės kliošas“ neseniai pristatė dainos „Paskambink man“ gourmet versiją, ruošia meilės dienos koncertą, o laidoje „Vakarop su Vyteniu” ir atliko savo dainos „Paskambink man“ pas mus akustinę versiją.
Mark as Played
Kaip ir kiekvieną penktadienį kalbame apie projektą „Lietuvos balsas. Kartos“. Kiekvieną penktadienį Vytenio kolegė Paulina paruošia interviu. Šįkart svečiuose – vokalo mokytoja Donata Virbilaitė.
Mark as Played
Kaip ir kiekvieną penktadienį kalbame apie projektą „Lietuvos balsas. Kartos“. Kiekvieną penktadienį Vytenio kolegė Paulina paruošia interviu. Šįkart svečiuose – projekto reporterė Ieva Mackevičienė.
Mark as Played
Kaip ir kiekvieną penktadienį kalbame apie projektą „Lietuvos balsas. Kartos“. Kiekvieną penktadienį Vytenio kolegė Paulina paruošia interviu. Šįkart svečiuose – projekto vedėjas Rolandas Mackevičius.
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Around the NFL

  NFL.com's "Around the NFL" crew (Gregg Rosenthal, Dan Hanzus and Marc Sessler) break down the latest football news, with a dash of mirth.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Morbid

  It’s a lighthearted nightmare in here, weirdos! Morbid is a true crime, creepy history and all things spooky podcast hosted by an autopsy technician and a hairstylist. Join us for a heavy dose of research with a dash of comedy thrown in for flavor.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2023 iHeartMedia, Inc.