Złamane obcasy - Julia Oleś

Złamane obcasy - Julia Oleś

Najlepiej jest się uczyć na cudzych błędach. Serio! Sprawdziłam i mam porównanie... Relacje, emocje, rozwój osobisty, trochę psychologii, trochę mediów, trochę biznesu. Czasem solo, czasem w duecie. Czasem poważnie, a czasem mniej. Chodź. Fajnie, że tu jesteś!

Episodes

February 24, 2021 39 min
Odcinek specjalny, nagrany całkowicie spontanicznie, podczas sobotnich rozmów do białego rana nad butelką wina i trzema czekoladami... Kogo spotkasz na randkowych apkach? Ile żab trzeba pocałować zanim trafi się na księcia? I jak poznałam swojego partnera? Rozmowa Fab i Starego o podstępnym świecie internetowej miłości.
Share
Mark as Played
Czym jest "zły związek"? Kiedy para jest toksyczna, a kiedy tylko na zakręcie? Czy naprawdę przeciwieństwa się przyciągają? I dlaczego po rozstaniu powinnaś zrobić imprezę? Rozmowa z Matyldą Kozakiewicz, znaną również jako Segritta, autorką "Ebooka o złych związkach".
Share
Mark as Played
Jak sama mówi, była po obu stronach barykady: "od plus size do minus size". Po obu stronach krytyka i bezustanna ocena bolały tak samo. Na czym polega obsesja wyglądu, czym jest fat phobia, ile kosztował ją "rebranding roku" i dlaczego jej ciało to nie film na Filmwebie - rozmowa z Janiną Daily.
Share
Mark as Played
Pomieszanie zmysłów, przez które czas ma swój kształt, a cyfry - osobowość. Jak wygląda, na czym polega, skąd się bierze i jak się z nią żyje?
Share
Mark as Played
Wcale tak nie było. Chyba zwariowałaś. Oszalałaś. Wszystko pomieszałaś. Jesteś głupia. Na niczym się nie znasz. Mylisz się. Niczego nie umiesz zrobić. A może po prostu ktoś stosuje na tobie gaslighting... Czym jest, jak go poznać, do czego prowadzi i jak z nim walczyć?
Share
Mark as Played
Zdarzyło Wam się kiedyś złapać się na tym, że po rozmowie z kimś czujecie się osłabieni, przygnębieni, zdołowani i śpiący? Mieliście kiedyś w swoim otoczeniu kogoś, kto sprawiał, że czuliście się głupsi i gorsi? Zdarzyło Wam się odkryć, że jesteście w relacji, do której dużo wkładacie, ale niewiele dostajecie w zamian? To mógł być wampir energetyczny! Dziś pogadamy o tym, że wampiry zdarzają się nie tylko w amerykańskich superprodu...
Share
Mark as Played

Popular Podcasts

  Will Ferrell reprises his role as Ron Burgundy in the world-famous Ron Burgundy Podcast! Each episode has a different theme in which Ron engages in conversation with another notable person on the topic at hand. In true Ron Burgundy fashion, these conversations have a tendency to go off the rails, and we find out things about people we never knew we wanted to know. Join America’s favorite Anchorman, continuing to delight audiences with the comical musings of Ron Burgundy – and leave them wanting more!

  Dateline NBC

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  The Bobby Bones Show

  Listen to 'The Bobby Bones Show' by downloading the daily full replay.

Advertise With Us

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.