Leadership UNCOVERED

Leadership UNCOVERED

Věřím, že opravdový leader musí začít u sebe. Proto se v tomto podcastu zaměřuji na to, abychom společně rozvíjeli své vlastní schopnosti a dovednosti, a vy jste tak mohli efektivně vést ostatní. Pojďte se semnou vydat na cestu, která z vás udělá prvotřídního leadera, ať už to bude v businessu, státní správě, rodině, komunitě nebo týmu. Transformujte se ve skutečného leadera!

Episodes

January 12, 2024 16 mins

V dnešní epizodě podcastu "Leadership UNCOVERED" se zabýváme klíčovým tématem: jak moc můžeme ovlivnit naši vlastní přepracovanost a jak nám k tomu může pomoct efektivní delegování práce:

Proč se lidé často cítí přepracovaní a jak tento stav ovlivňuje nejen jednotlivce, ale celé firmy?

Hlouběji zkoumáme, proč a jak můžeme upadnout do pasti neustálého přebírání nových úkolů a jak to může vést k vyčerpání a snížené efektivitě.

Podívá...

Mark as Played

V dnešní epizodě podcastu Leadership UNCOVERED se ponoříme do inspirujícího světa leadershipu skrze knihu "Trillion Dollar Coach". Tato kniha, založená na životě Billa Campbella, představuje unikátní pohled na to, co znamená být skvělým lídrem.

Podcast se zaměřuje na klíčové aspekty vedení, které kniha zdůrazňuje - význam osobního přístupu k lidem, důvěru, efektivní týmovou práci a důležitost lásky a péče o tým.

V této epizodě se d...

Mark as Played

V tomto díle se dozvíte, proč leadership není jenom pro šéfy, ale i pro každého z nás.

Řekneme si, proč začít praktikovat extrémní zodpovědnost a jak objevit a aplikovat principy leadershipu ve svém každodenním osobním a pracovním životě a díky tomu se posouvat k našemu cíli být skvělým leaderem.

Odkazy:

Mark as Played
November 27, 2023 37 secs

Vítejte v podcastu Leadership UNCOVERED. Začněte zde a poznejte, kdo za tímto podcastem stojí a o vše se zde můžete naučit!

 

Pokud vás zajímá více o leadershipu, můžete navštívit můj web stefanjanousek.cz a nezapomeňte mě sledovat na Instagramu pro každodenní tipy.

 

Mark as Played

Popular Podcasts

  Start your day with The Bright Side, a new daily podcast from Hello Sunshine. Co-hosted by journalist, TV host, and podcaster, Danielle Robay and Emmy-nominated journalist, host, and producer, Simone Boyce, The Bright Side brings your daily dose of culture and inspiration – with the latest trends, celebrity interviews, and real conversations with women doing amazing things while navigating life’s transitions, big and small. The Bright Side is a talk show created to inspire, educate, and empower women as they tackle life each day and add joy to their morning routines. Join Danielle and Simone and the Hello Sunshine community every weekday for entertainment, culture, wellness, books, and more.

  Ways To Win

  Winning is an everyday mindset, and the coaches are here to help. Hosts Craig Robinson and John Calipari use their on-court wisdom to solve your off-court problems. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

  Dateline NBC

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

Advertise With Us
Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

Connect

© 2024 iHeartMedia, Inc.