Per Valebrokk har tidligere jobbet som journalist, vært adm.dir. og redaktør for E24 og Dine Penger i 10 år, og er nå partner i kommunikasjonsselskapet Storm Communcation. Klienter kommer til ham for å få råd om kommunikasjon i kriser. Hva er rådene hans? Kommer klientene for tidlig eller for sent? Er VG testen en god test? Det sies at "er du i tvil, så er du ikke i tvil", er det et godt råd?
Dateline NBC
Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.
Crime Junkie
If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.
Stuff You Should Know
If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.