All Episodes

June 2, 2020 61 min

Bývalý hráč baseballu, který studoval letecké informační systémy (odkud ho „naštěstí“ vyhodili 😀), ale hlavně velký milovník a propagátor JavaScriptu, to je Karol Danko, CTO OAK‘S LAB. 

Po devíti letech v Livesportu se rozhodl úplně překopat svůj pracovní život a přijal výzvu budovat unikátní ekosystém pro start-upy z celého světa. Stal se technologickým gynekologem OAK‘S LAB, hodně neobyčejné digitální agentury, která ze svých kanceláří uprostřed Staroměstského náměstí pomáhá na svět těm nejoriginálnějším myšlenkám. Jejich cílem je umožnit zakladatelům technologických firem zaměřit se na to nejdůležitější, tedy na strategii a byznys. OAK‘S LAB se pak postará o zbytek, pomáhají validovat samotnou myšlenku, zabezpečit financování a hlavně vyvinout samotný produkt. 

Hot Tech Stack: JavaScript, React, React Native, Node.js, TypeScript 

Všichni milovníci start-upů a JavaScriptu, nastražte uši! Karol Danko a jeho SCRIPTease právě začíná... Jste nažhavení? Začněte nás odebírat 😍 

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.