All Episodes

June 16, 2020 68 min

Petr Chlumský je ostřílený „Computer Science Veteran“, který začal programovat v sedmé třídě (pro milovníky historie – tehdy ještě v Assembleru) a dokódil se až do pozice technologického kapitána lodi zvané Alza.cz. 

Existuje mimozemská civilizace? Těžká otázka, na kterou ale existuje jednoznačná odpověď - ANO. A důkaz? Zelený mimozemšťan, který v roce 2007 nadobro přistál na planetě Zemi v kosmické lodi pojmenované Alza.cz. Plavidlo tohoto vesmírného mužíka pohání dva systémy - webové řešení a vnitřní ERP. A jen pro představu: Každý ze systémů obsahuje 1-2 miliony řádků kódu. Jejich „nadupané ERPéčko“ ukrývá 10TB cluster, který má 2.000 tabulek a 6.000 „stórovaných“ procedur. 

Hot Tech Stack: Java, SYCL, C++, .NET, Angular, React 

Pozemšťani, nalaďte kosmickou vlnu a zaposlouchejte se do této SCRIPTease epizody pilotované kapitánem Petrem Chlumským. 3-2-1-Launch-Subscribe 😉 

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.