All Episodes

August 18, 2020 55 min

Tomáš píše aplikace v .NETu od samého počátku své kariéry, a zdá se, že tenhle framework ho jen tak nepustí. Přiznává, že si sem tam stále nějakou drobnost naprogramuje a commitne – a to i z pozice nejvyšší technologické hlavy v českém start-upu DoDo, osobním asistentovi i kurýrovi v jednom. 

Poslední míle je noční můrou většiny dopravců. Přináší nejvíce komplikací a je zdaleka nejdražší. Jenže DoDo se jí nebálo, chopilo se příležitosti a dnes už se najde jen málo těch, kteří by jejich ikonické zelené dodávky neznali. „Army On Demand“ téměř 1.000 kurýrů ve čtyřech zemích je připravena na pár kliků splnit téměř každé tajné přání... 

Hot Tech Stack: .NET, C#, TypeScript, Angular, Ionic, SignalR, Cosmos DB 

Jsou jen dvě věci, které dnes DoDo zcela výjimečně nezvládne. Zaposlouchat se do této SCRIPTease epizody s Tomášem Fiuráškem... A taky kliknout na tlačítko SUBSCRIBE. Tak šup šup a na slyšenou už brzy u dalšího dílu 🙂

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.