All Episodes

November 10, 2020 58 min

Vypadá to jako jednoduchý web, chová se to jako jednoduchý web, ale ve skutečnosti je to umělá inteligence založená na neuronových sítích. Co je to? Biano! Tenhle superchytrý marketplace pro nábytek a bytové doplňky agreguje přes milion produktů z tisíce e-shopů v šesti zemích Evropy i Jižní Ameriky. 

Ondřej Nešpor působí v Bianu jako CTO už šestým rokem. Jeho nadupaný technologický tým naprogramoval AI, která ví o produktech více než ti, kdo je prodávají. A jen pro zajímavost – jejich AI již stihla zpracovat 2 500 000 obrázků, které na základě vizuálních charakteristik automaticky rozdělila do 370 kategorií. Sháníte žlutou židli se 6 kolečky ve tvaru hrušky? No problem 🙂 

Hot Tech Stack: Ansible, Nette, Symfony, Doctrine, Django, Flask, Nginx, RabbitMQ, Elasticsearch, TensorFlow 

Zaposlouchejte se do aktuální SCRIPTease epizody s Ondrou Nešporem, kupte si během toho novou lampičku na pracovní stůl, a jestli nás ještě neodebíráte, tak tlačítko SUBSCRIBE čeká jen na vás! 

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.