All Episodes

December 8, 2020 65 min

Typickým internetovým podvodníkem je dvacetiletý kluk, který ještě nemá vyvinutý morální kompas a jsou to pro něj jednoduše získané peníze. Když ale bylo dvacet Kryštofovi Hilarovi, rozhodl se stát u zrodu unikátního startupu ThreatMark, který proti internetovým podvodníkům bojuje. 

Celkem 25 milionů uživatelů napříč Evropou dnes chrání umělá inteligence, kterou z pozice CTO pomáhal budovat. Vyhodnocuje technické i behaviorální ukazatele uživatelů sesbírané při využívání služeb na internetu. O tom, jestli je uživatel skutečně tím, za koho se vydává, musí rozhodnout do 150 milisekund. Pozná to z pohybů myši či stylu psaní na klávesnici, u mobilních uživatelů se rozhoduje třeba podle toho, jak drží telefon. Přijde na to, když se útočník pokusí na poslední chvíli podvrhnout číslo účtu příjemce platby, chytí vás ale také u pokusu založit si druhý účet u sázkové kanceláře, která zrovna nabízí lákavý vstupní bonus. 

Hot Tech Stack: Python, TensorFlow, Keras, Numba, AsyncIO, NumPy, HAProxy, FastAPI, MariaDB 

Zaposlouchejte se do jedné z nejinspirativnějších SCRIPTease show a ověřte si, že CTO ThreatMarku, Kryštof Hilar, je velká hlava. A nezapomeňte nás odebírat, zaručíte si tak stabilní přísun technologických třešniček na dlouhé zimní večery 😊

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

Fake Doctors, Real Friends with Zach and Donald

Fake Doctors, Real Friends with Zach and Donald

You know what's long, tedious and boring? Surgery. You know what isn't? This new podcast! Join Scrubs co-stars and real-life best friends Zach Braff and Donald Faison for a weekly comedy podcast where they relive the hit TV show, one episode at a time. Each week, these BFFs will discuss an episode of Scrubs, sharing behind-the-scenes stories and reminiscing on some of their favorite memories from filming. They’ll also connect with Scrubs super fans and feature beloved show cast members for exclusive interviews.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.