All Episodes

January 13, 2021 58 min

Ten pocit, kdy sedíte na poradě a dvojice manažerů se hádá o tom, kdo má lepší data pro učinění naprosto zásadního rozhodnutí, určitě dobře znáte. A jestli ne, stačí si pustit televizi s libovolným zpravodajským kanálem 😃 Konec hádek! Unikátní datová analýza a vizualizace od českého startupu MANTA najde pravdu během chvilky. 

Lukáš Hermann vede vývoj MANTY od roku 2015. Byl u toho, když se platforma učila rozšifrovat bizarní datové struktury globálních korporací i několik desítek programovacích jazyků, které často nefungují úplně tak, jak je popsáno v dokumentaci. Kdo by to byl čekal? 😊 O to větší je radost programátorů, datových analytiků i šéfů nadnárodních firem, když jim MANTA pomůže udělat v databázích pořádek. 

Hot Tech Stack: Spring, ANTLR, TitanDB, C#, HTML5, JavaScript, React, Gitea 

V průběhu své návštěvy ve studiu Lukáš pečlivě analyzoval data flow LOLO teamu a předpověděl, že tato SCRIPTease show je právě teď na cestě k vám. Tak si ji pusťte a svezte se s námi na téhle rozjeté datové vlně 🏄

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.