All Episodes

February 16, 2021 76 min

Honza Hovora je veteránem českého videoherního průmyslu. V devadesátých letech stál u zrodu studia Bohemia Interactive a podílel se na titulech jako Operace Flashpoint nebo ARMA. Po svém odchodu na herní zařízení nezanevřel, naopak: založil si vlastní startup „Pocket Virtuality“ a vymyslel unikátní mix AR a VR technologií zvaný Fata Morgana, který lidem umožňuje vzdálenou práci v továrnách či jaderných elektrárnách.  

Původní plán byl Fata Morganu dotáhnout k dokonalosti, jenže pak přišel COVID a všechno se změnilo. Firmy mají rozjeté zakázky po celém světě, ale lidi přikované doma na židlích. Řešení? Virtuální teleportace! V Temelíně sice měli výhrady k instalaci Steamu na počítače obsluhující reaktor, ale i tenhle zádrhel Honza se svým týmem vyřešil 😀 

Hot Tech Stack: C++, C#, WMR, HoloLens, UWP, .NET Core, PyTorch 

Chcete vědět, jaké to je pracovat s VR brýlemi prostřednictvím cizího těla, které se fyzicky nachází na druhém konci světa? Potom si nesmíte nechat ujít SCRIPTease show s Honzou Hovorou. Ale bacha, tahle epizoda je vysoce radioaktivní! ☢️ 

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

Fake Doctors, Real Friends with Zach and Donald

Fake Doctors, Real Friends with Zach and Donald

You know what's long, tedious and boring? Surgery. You know what isn't? This new podcast! Join Scrubs co-stars and real-life best friends Zach Braff and Donald Faison for a weekly comedy podcast where they relive the hit TV show, one episode at a time. Each week, these BFFs will discuss an episode of Scrubs, sharing behind-the-scenes stories and reminiscing on some of their favorite memories from filming. They’ll also connect with Scrubs super fans and feature beloved show cast members for exclusive interviews.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.