All Episodes

March 2, 2021 76 min

Pod pokličku české loterijní jedničky jsme nakoukli s Honzou Horynou, jehož bohatá kariéra v Produktu a IT by vydala snad na samostatný podcast (spoiler: šéfoval XChatu, Centrum emailu nebo Fortuně Online!). Honzova divize iGaming v Sazce řeší kurzové sázky, online kasino, esport, fantasy i elektronické stírací losy, a také má na starosti frontendy či mobilní aplikace. Nyní má k tomu i roli CTO, a tak o zajímavé info ze zákulisí nebyla nouze.  

Věděli jste, že se na losování Sportky můžete přijít podívat naživo, a že stroje, které míčky vybírají, stojí desítky milionů korun? 🤯 Dělat sázkový a loterijní byznys ve 21. století je kvůli složité regulatorice docela věda. Sazka má více než 10 000 terminálů, 3 mobilní aplikace, přes 100 IT dodavatelů a jeden middleware, který všemu vládne 💍 

Hot Tech Stack: HTML5, JavaScript, C#, .NET, MS Azure, Kentico 

Pusťte si nejnovější SCRIPTease s Honzou Horynou ze Sazky a dozvíte se věci, o kterých jste ani netušili, že byste je mohli chtít vědět 🙃 Začněte nás odebírat a zajistěte si pravidelný přísun dalších „tech lahůdek“ 🍰 

Share
Mark as Played

Chat About SCRIPTease

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.