All Episodes

December 27, 2022 43 mins
Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób.
Lew Tołstoj

A ja pozwolę sobie na krótką polemikę z mistrzem.
Jako prawniczka w eCommerce jestem jak bohaterka gry – mam kilka żyć. Zżywam się z moimi przedsiębiorcami i czasami mam wrażenie, że prowadzę kilkanaście e-Commersów równolegle.

Moje doświadczenie podpowiada mi, że istnieje wiele skutecznych strategii na założenie i rozwijanie e-commerce z sukcesem. Jest jeden jedna niezawodny sposób jak w eCommerce, albo szerzej w biznesie odnieść szybką porażkę – jest nim …. brak weryfikacji swoich założeń.

Uznawanie, że widza którą ma dzisiaj i teraz jest najlepsza, wieczna i na tej podstawie mogę podejmować trafne decyzje dzisiaj, jutro i zawsze. Jak się pewnie domyślasz celem zakładania swojego e-Commersu nie jest jego zamknięcie na 4 spusty.
Istnieje wiele narzędzi, które wspierają tutaj przedsiębiorców. O jednym z nich, które przetestowałam na swoje skórze, chcę Ci dzisiaj powiedzieć. Tym narzędziem jest grupa mastermind. To regularne spotkania przedsiębiorców, którzy wspólnie weryfikują swoje założenie w atmosferze wsparcia i wzajemnej przychylność.
Mam to szczęście, że od ponad 2 lat spotykam się z tą samą grupą przedsiębiorców w ramach naszych cotygodniowych mastermindów. Każdy z nas wchodzi na swój własny szczyt biznesowy. Ale każdym najmniejszym zwycięstwem, inspirującą obserwacją, czy najmniejszą porażka dzielimy się ze sobą w każdy wtorek o 9 rano. Dzięki temu wdrapujemy się na tę górę zwaną sukcesem bez przytłaczającego poczucia osamotnienia i braku zrozumienia.

Do dzisiejszego odcinka podcasu Przepis na e-Commerce zaprosiłam moją grupę mastermind. Dzielimy się z Tobą tym, jak się odnaleźć i stworzyć solidny mastermind, czym się kierować, jaki jest sekretny składnik dobrego mastermindu i co nam tak naprawdę dają te nasze cotygodniowe spotkania.

Zapraszam Cię do odsłuchania rozmowy z osobami, o których istnieniu jeszcze 2 lata temu nie miała pojęcia, a dzisiaj są moimi mastermaindowiczami i przyjaciółki – Natalią Cholewą, Markiem Grodzki i Markiem Melzackim.

Życzę Ci przyjemnego odsłuchu.

Mam nadzieję, że rozmowa była dla Ciebie ciekawa i pomoże Ci rozwinąć Twój eCommerce. Jeśli zainteresował cię ten odcinek podcastu Przepis na e-Commerce to zasubskrybuj podcast, a jeśli oglądasz na YouTube zasubskrybuj mój kanał i pozostańmy w kontakcie.
Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Dateline NBC
Crime Junkie

Crime Junkie

If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

Around the NFL

Around the NFL

NFL.com's "Around the NFL" crew (Gregg Rosenthal, Dan Hanzus and Marc Sessler) break down the latest football news, with a dash of mirth.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

    Connect

    © 2023 iHeartMedia, Inc.