KRÓTKO - Podcast Mocno Bezpośredni

KRÓTKO - Podcast Mocno Bezpośredni

O potknięciach, porażkach i codziennym chaosie. Bez słodzenia, mydlenia i jedzenia z dzióbków. Krótko, czyli podcast mocno bezpośredni. Zapraszam :) #polskipodcast

Episodes

August 11, 2021 12 mins
Odcinek nieplanowany, o samotności, która też nie była w planach. Jest też o Ryśku, He-Manie, Suskim, bo czemu niby nie i kilku innych rzeczach, które się dzieją, kiedy wyjeżdża współlokator.

Słuchajcie, a będzie Wam dane!
Mark as Played
O wibrujących poduszkach, pokazach garnków, śmierci sąsiada, żylakach Pana Tomka, sprzedawcy telewizorów i egzoszkielecie dziewczynki ze szkolnego korytarza. To wszystko, a nawet trochę więcej w najnowszym odcinku Krótko.

Słuchajcie, a będzie Wam dane \m/
Mark as Played
Pierwszy odcinek w nowym roku, czyli w dużym skrócie o tym, co nie pykło w poprzednim. Ale też o planach, których nie warto robić, Marcinie, co dostał oklep, śńieżkach i Śnieżce, wymarzonych sąsiadach, sylwestrze marzeń i deficycie terapeutów.

Słuchajcie, a bedzie Wam dane!
Mark as Played
O drewnie, pustakach i nadmiernej ilości betonu. Kołkach, młotkach i przybijaniu gwoździa. Zapraszam na 28 odcinek, z którego dpwiesz się, co ma wspólnego Twój sąsiad z podstawowymi materiałami budowlanymi. Nie, nie będzie budująco ;)

Słuchajcie,a będzie Wam dane!
Mark as Played
November 15, 2020 15 mins
O jeździe na wstecznym, powrocie do średniowiecza, czarownicach, zajściach i zachodzeniu. Ale też o Janku, Jarku, Gandalfie, Kajce i innych nierealnych postaciach. Słuchajcie spóźnionego odcinka, w którym nadrabiam zaległości.

Słuchajcie, a będzie Wam dane i ***** ***
Mark as Played
October 13, 2020 16 mins
O byciu ciętym nieprzeciętnie, rzucaniu mięsem, bucach, parkingowym i tym co doprowadza mnie do szaleństwa. A oprócz tego o powozie pełnym karłów, basenie poselskim, kaszojadach i niepokalanym zajęciu.

Słuchajcie, a będzie Wam dane!
Mark as Played
October 1, 2020 18 mins
Jeśli coś jest popieprzone bardziej niż flaczki w budzie przy trasie A1 to, właśnie ten odcinek. O tym co się wydaje i tym czego nie ma, podchwytliwych pytaniach i opcjach wyboru. Norkach, lisach, wirówkach i pikantnych skrzydełkach. A do tego konkurs, w którym do zgarnięcia kody do aplikacji EmpikGo.

Słuchajcie, a będzie Wam dane!
Mark as Played
September 7, 2020 16 mins
O alkoholu, abstynencji, biszkoptach i pogoni za psem. Mario Bros i odruchach Pawłowa u hipków przed sklepem. Zapraszam na 24 odcinek, w którym krótko o rzucaniu nałogów i wszystkim tym od czago boli głowa.

Słuchajcie, a będzie Wam dane!
Mark as Played
August 25, 2020 16 mins
O tych, co ranią uszy i tych, co klepią bez zrozumienia. Bólu dupy, wjazdach na chatę, Space Invaders i dzieciach z przypadku. Zapraszam na 23 odcinek, w którym ciętym językiem o języku i niezbyt dosłownie o słowach.

Słuchajcie, a będzie Wam dane!
Mark as Played
August 16, 2020 16 mins
O tych co pod niebiosa i tych, którym będzie odpuszczone. Obrażonych uczuciach, flagach, pomnikach, kremówkach, urwanym prąciu i boskiej interwencji. Zapraszam na 22 odcinek poświęcony tym co niosą światłość, a przynajmniej są o tym święcie przekonani.

Słuchajcie, a będzie Wam dane! Amen
Mark as Played
July 30, 2020 15 mins
O łaknieniu, goleniu, ciśnieniu i jedzeniu. Podmiocie, brzydocie i niepohamowanej ochocie. Zapraszam na 21 odcinek Krótko, w którym jak zwykle subiektywnie o wszystkim tym, co dotyczy przeciętnej parówy.

Słuchajcie, a będzie Wam dane!
Mark as Played
July 20, 2020 14 mins
O tęczy co naród nam dręczy, karłach, plusach i Ursusach. Klasycznie też o Podlasiu, ziemniakach, burakach i wszystkim tym o czym powinniście usłyszeć, a czego nikt Wam wcześniej nie powiedział. Zapraszam na krótką debatę, w której udział wziąłem sam.

Słuchajcie, a będzie Wam dane!
Mark as Played
July 6, 2020 16 mins
O kratkach, małpkach, żulach i żubrach. Pędzie, popędzie i ludzkim obłędzie. Zapraszam na 19 odcinek, z którego nie przyda Wam się przypuszczalnie nic.

Instagram @krotkopodcast

SŁUCHAJCIE, A BĘDZIE WAM DANE!
Mark as Played
June 2, 2020 12 mins
O sieci pełnej pocieszek i umysłach zakutych w łańcuszki. Wyblakłych kartkach, zatkanym nosie, tekstach bez treści i życzeniach bez polotu. 17 odcinek to bilet do wirtualnego cyrku, na krótkie przedstawienie o internetowym streaptisie. Zapraszam ;)

Słuchajcie, a będzie Wam dane!

#krotkopodcast #polskipodcast #podcastpl #komedia #standup
Mark as Played
May 22, 2020 12 mins
O ludziach małych, nie tylko wzrostem, ruchomej wiązance, przaśnym wujku, braku fal, pogrzebie Trójki i wszystkim tym, co nie zgadza się w tym tygodniu z moim światopoglądem. Do tego playlista wypełniona po brzegi wszystkim tym, czym zaraziłem się słuchając Trójki.

Słuchajcie, a będzie Wam dane ;)
https://open.spotify.com/playlist/7iX1Qw0GkbVVV16jL4EPGV?si=SriSX4V6SSqgSfbARfV94A
Mark as Played
O opinii publicznej, asie wywiadu, Benym z Dżemu i ogrywaniu Niemca w Chińczyka. Zapraszam na odcinek o moich zawodowych wtopach, czyli szybki i wybiórczy przejazd przez CV człowieka niezdecydowanego :)

Do tego oczywiście playlista pełna zarobionych piosenek https://open.spotify.com/playlist/2iQNKsoKJxbrBjVnZAV27X?si=NGxtm4ODRQW2gmUUttN8wQ

Słuchajcie, a będzie Wam dane ;)
Mark as Played
April 30, 2020 14 mins
O zakrętach, dołach i gonitwie myśli. Mimowolnych scenariuszach i niechcianych projekcjach. Zapraszam na krótką podróż ciasnym wagonikiem po sinusoidzie mojej depresji. A jeśli Ci mało, to odpal playlistę smutku. Piona \m/

https://open.spotify.com/playlist/5iXFu84UlOxZY0UlN1zJxs?si=IuSRfj75QiuOcdCfLgIRVg

#polskipodcast #krotkopodcast #podcast #polskiepodcasty
Mark as Played
April 18, 2020 14 mins
O nieplanowanym awansie społecznym, Dance co Niemca nie chciała, listach z Hogwartu, przygodach Rudobrodego, myślach nieuczesanych i potrzebie rebelii. A ponadto playlista pełna zbuntowanych piosenek. Krótko zapraszam ;)

ZBUNTOWANE PIOSENKI https://spoti.fi/2KcWTlS

#krotkopodcast #polskipodcast #polskiepodcasty
Mark as Played
O kurczących się mieszkaniach, Damianie i Marioli, tarczy antydepresyjnej, vlogerach na tripie, terapii z Netflixa i pomyśle życia. Do tego playlista przetrwaniowa ze szlagierami na czas zagłady i ani trochę zarazków ;)

Playlista Kwarantanna Mix => https://open.spotify.com/playlist/77pscUr7Gi5AGDQJwphU47
#polskipodcast #podcastpolski
Mark as Played
March 23, 2020 14 mins
O masowym rozwolnieniu, deficycie papierowych ręczników, współczesnym feudalizmie, Pani z hiszpańskiego, Odjazdach 97' i powrocie wiary. Amen! #polskipodcast #podcastpolski
Mark as Played

Popular Podcasts

  Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

  The Nikki Glaser Podcast

  Every week comedian and infamous roaster Nikki Glaser provides a fun, fast-paced, and brutally honest look into current pop-culture and her own personal life.

  Stuff You Should Know

  If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Crime Junkie

  If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

  Start Here

  A straightforward look at the day's top news in 20 minutes. Powered by ABC News. Hosted by Brad Mielke.

Advertise With Us
Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

Connect

© 2024 iHeartMedia, Inc.