Mój sportowy biznes - WodGuru podcast

Mój sportowy biznes - WodGuru podcast

Tutaj Tomek Szadkowski, twórca WodGuru. W tym podcaście rozmawiam z moimi gośćmi o ich przygodach związanych z prowadzeniem klubu. Dlaczego w ogóle się zdecydowali na założenie klubu, jakie rady mają dla osób które zamierzają otworzyć klub, no i dużo dużo innych ciekawych tematów. W WodGuru staramy się szerzyć wiedzę na temat prowadzenia klubów fitness / crossfit / kettlebells. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o WodGuru zapraszamy na naszą stronę: https://wod.guru/pl

Episodes

February 28, 2020 183 mins

Czwóreczka!

W roli głównej Filip Antoszewski <3
Właściciel Crossfit Toruń.
Głowa pełna pomysłów i mimo swojego młodego wieku, dojrzałe podejście do prowadzenia firmy.

Super odcineczek, dużo gadamy o prowadzeniu klubu. Fifi super rozgadany, podpowiada wiele świetnych tytułów do posłuchania i poczytania, które pomogą Wam lepiej prowadzić kluby!

Gorąco zapraszam do wysłuchania, można z rozmowy dużo wyciągnąć 🙂

W tym od...
 • Mark as Played

  Numer #3!

  Tym razem w roli głównej wystąpił Bronisław Olenkowicz!

  Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać! Jeden z najlepszych crossfitowych zawodników na świecie, wielokrotny mistrz polski kettlebell hardstyle. Mnóstwo mnóstwo wygranych zawodów, również międzynarodowych. Najlepsze jest to że dopiero się rozkręca!

  Bronisław dopiero co wrócił ze stanów, gdzie był jednym z trójki polskich reprezentantów na Crossfit Games 2019. Opowi...

  Mark as Played

  No i mamy drugi odcineczek! Tym razem, w roli głównej Sebastian Szubski. Świeżo po zdobyciu rekordu guinnessa, z aktorskim doświadczeniem zdobytym w brazylijskich telenowelach, wypadł ge-nia-lnie!

  Seba to turbo freak. Jego osiągnięcia sportowe, wiedza i nowe pomysły są niesamowite! Zapraszam do posłuchania i zapoznania się z jego historią.

  W tym odcinku usłyszysz:

  • Kim jest Seba
  • Droga do olimpiady: Ateny 2004
  • O jeg...
  Mark as Played

  No i jest! Pierwszy odcinek Podcaściku!

  Na pierwszy ogień poszła Julita Furmaniak. Jula kilka lat temu jako pierwsza zaczęła korzystać z WodGuru więc nie było innej opcji żeby została pierwszym gościem naszego podcastu.

  Ponadto Jula #szefowa jest super człowiekiem i może wszystko! Czołowa polska crossfiterka. Na codzień z Szymonem (jednym z polskich crossfitowych prekursorów) tworzą Hangar, śliczny rodzinny poznański klub z bardzo ...

  Mark as Played
  Panie i Panowie, numer 6! Tym razem miałem okazję spotkać się z Krzysztofem Pakulcem.

  Kim jest Krzysztof?

  Konsultantem branży fitness, szkoleniowce z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży i obsługi klienta.
  Pomaga klubom fitness stawać się zyskownymi i samodzielnymi firmami.
  Jest autorem i współautorem publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Branża Fitness, Fitness Biznes, Life Fitness News czy Bod...
  Mark as Played
  September 29, 2019 66 mins
  Bam! Numer 5!

  Tym razem miałem przyjemność pogadać z Kasią Staworzyńską, współwłaścicielką Warszawskiego Geniusa.

  Kaśka nie pierniczy się w tańcu i dość dosadnie mówi jak jest. Ten odcinek jest pewnego rodzaju zimnym kubłem wody, wylanym na głowy osób które myślą o założeniu klubu. Ale to dobrze! Dobrze czasem zejść na ziemię i posłuchać, że życie to nie je bajka.

  Dowiecie się:
  - dlaczego wraz z Miłoszem założyli klub i jak wyglądało o...
  Mark as Played

  Popular Podcasts

   Start your day with The Bright Side, a new daily podcast from Hello Sunshine. Co-hosted by journalist, TV host, and podcaster, Danielle Robay and Emmy-nominated journalist, host, and producer, Simone Boyce, The Bright Side brings your daily dose of culture and inspiration – with the latest trends, celebrity interviews, and real conversations with women doing amazing things while navigating life’s transitions, big and small. The Bright Side is a talk show created to inspire, educate, and empower women as they tackle life each day and add joy to their morning routines. Join Danielle and Simone and the Hello Sunshine community every weekday for entertainment, culture, wellness, books, and more.

   Ways To Win

   Winning is an everyday mindset, and the coaches are here to help. Hosts Craig Robinson and John Calipari use their on-court wisdom to solve your off-court problems. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

   Dateline NBC

   Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

   Crime Junkie

   If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

   Stuff You Should Know

   If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

  Advertise With Us
  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2024 iHeartMedia, Inc.