Mój sportowy biznes - WodGuru podcast

Mój sportowy biznes - WodGuru podcast

Tutaj Tomek Szadkowski, twórca WodGuru. W tym podcaście rozmawiam z moimi gośćmi o ich przygodach związanych z prowadzeniem klubu. Dlaczego w ogóle się zdecydowali na założenie klubu, jakie rady mają dla osób które zamierzają otworzyć klub, no i dużo dużo innych ciekawych tematów. W WodGuru staramy się szerzyć wiedzę na temat prowadzenia klubów fitness / crossfit / kettlebells. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o WodGuru zapraszamy na naszą stronę: https://wod.guru/pl... Show More

Episodes

Panie i Panowie, numer 6! Tym razem miałem okazję spotkać się z Krzysztofem Pakulcem.

Kim jest Krzysztof?

Konsultantem branży fitness, szkoleniowce z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży i obsługi klienta.
Pomaga klubom fitness stawać się zyskownymi i samodzielnymi firmami.
Jest autorem i współautorem publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Branża Fitness, Fitne...
Read more

Share
Mark as Played
September 29, 2019 66 min

Bam! Numer 5!

Tym razem miałem przyjemność pogadać z Kasią Staworzyńską, współwłaścicielką Warszawskiego Geniusa.

Kaśka nie pierniczy się w tańcu i dość dosadnie mówi jak jest. Ten odcinek jest pewnego rodzaju zimnym kubłem wody, wylanym na głowy osób które myślą o założeniu klubu. Ale to dobrze! Dobrze czasem zejść na ziemię i posłuchać, że życie to nie je bajka.

Dowiecie się:
- dlaczego wraz...
Read more

Share
Mark as Played

Chat About Mój sportowy biznes - WodGuru podcast

Popular Podcasts

Stuff You Should Know
Stuff You Should Know
If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.
The Joe Rogan Experience
The Joe Rogan Experience
Joe Rogan's Weekly Podcast
Crime Junkie
Crime Junkie
Crime Junkie is a weekly podcast dedicated to giving you a true crime fix. Every Monday, Ashley Flowers will tell you about whatever crime she’s been obsessing over that week in a way that sounds like you're sitting around talking crime with your best friends. The storytelling is straightforward and free of rabbit holes so the cases stay suspenseful and are easy to follow. If you can never get enough true crime... Congratulations, you’re a Crime Junkie! You’ve found your people.