All Episodes

September 10, 2021 72 min
Austria regularnie pojawia się w rankingach najlepszych miejsc do życia nie tylko ze względu na piękne krajobrazy, ale przede wszystkim stabilną sytuację społeczno-ekonomiczno-polityczną. Wiedeń, stolica Austrii, plasuje się ponad wszystkimi innymi miastami pod względem miejsc pracy, zdrowia, dochodów, dostępu do usług publicznych, edukacji, bezpieczeństwa, infrastruktury i mieszkalnictwa. Postanowiliśmy więc zapytać Magdę o to jak w praktyce wygląda życie w Austrii w rytmie slow i czy warto się tam przeprowadzić! Magda jest autorką podcastu Magda Nadaje o życiu za granicą i odnajdywaniu się w dorosłości, podróżniczką, graficzką, wulkanem optymizmu i koneserką małych, codziennych przyjemności i waniliowej kawy.

Link do odcinka: https://razemlepiejpodcast.pl/101
Znajdź nas na: www.razemlepiejpodcast.pl
Możesz nas też polubić na www.facebook.com/razemlepiejpodcast i www.instagram.com/razemlepiejpodcast
Magda Nadaje na Instagramie: https://www.instagram.com/magdanadaje/

#polskipodcast
Share
Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2021 iHeartMedia, Inc.

  • Help
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • AdChoicesAd Choices