All Episodes

June 25, 2021 78 min
Kasia i Łukasz porzucili pracę w międzynarodowych korporacjach, by realizować marzenia o podróżach i wolności. W marcu 2018 rozpoczęli przygotowania do wyprawy po Europie budując własnoręcznie campervana. Od tego czasu odwiedzili ponad trzydzieści krajów, a swoimi przygodami dzielą się na kanale na Youtube inspirując do życia na własnych zasadach, kierowania się głosem serca i odważnego sięgania po swoje marzenia. Nie jest im obca emigracja: kilka lat spędzili w Wielkiej Brytanii, a i życie w drodze oraz niespieszne poznawanie innych krajów można zaliczyć do emigracyjnych doświadczeń. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym jak w praktyce wygląda vanlife i czy to dobry pomysł na wakacje w postpandemicznej rzeczywistości.

Link do odcinka: https://razemlepiejpodcast.pl/90
Znajdź nas na: www.razemlepiejpodcast.pl
Możesz nas też polubić na www.fb.com/razemlepiejpodcast i www.instagram.com/razemlepiejpodcast
Podrozovanie na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6IlY-a7p3rXimkUWSz-Wxw
Share
Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

The Daily

The Daily

This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2021 iHeartMedia, Inc.

  • Help
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • AdChoicesAd Choices