All Episodes

December 1, 2021 11 min
Święta to wyjątkowy czas w roku, a na tegoroczną przerwę wydaje mi się, że wszyscy czekamy z większym utęsknieniem i nostalgią! Marzymy, aby na chwilę oderwać się od wiadomości ze świata, założyć ciepłe skarpety i oddać całą uwagę klejeniu pierogów w rytm świątecznych piosenek. Zrelaksować się i poczuć, że - po prostu - jest w porządku. Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy wraz z armią wspaniałych polskich podcasterek i cudownych polskich podcasterów mały prezent: podmas, czyli wspólne odliczanie do świąt! Codziennie, aż do Wigilii będziemy na Was czekać z nowym odcinkiem, a hasłem przewodnim będą TYLKO MIŁE RZECZY! Opowiemy Wam o naszych świątecznych wspomnieniach i o tym bez czego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia, podzielimy się przepisami i pomysłami na prezenty. Będzie o sztuce, tradycjach, legendach, jedzeniu i odkrywaniu świąt na nowo. Jedna mała zmiana to to, że nie będziemy się zawsze spotykać u nas, a kolejne odcinki będziecie odkrywać na kanałach ich gospodyń i gospodarzy. Słuchajcie więc uważnie, aby nie przegapić u kogo kolejny odcinek! Pełny rozkład jazdy znajdziecie oczywiście na www.razemlepiejpodcast.pl/podmas lub wyszukując hasło "polski podmas" w Waszych aplikacjach do słuchania podcastów! A więc teraz oficjalnie: Witajcie w pierwszym odcinku podmasu, do świąt pozostały 24 dni,  zapraszamy Was na odcinek o czym nie zapomnieć na boże narodzenie!

Dołącz do nas: https://www.instagram.com/razemlepiejpodcast/
Odwiedź nas na: https://razemlepiejpodcast.pl/podcast-swiateczny/

#polskipodmas #bożenarodzenie #odliczaniedoświąt
Share
Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Bob Saget's Here For You

Bob Saget's Here For You

BOB SAGET’S HERE FOR YOU is a podcast that is like no other— For one, this podcast has guests who are friends of Bob’s, or just really interesting people who many of you know and love. Secondly, this podcast is unique because it goes inside Bob Saget’s mind, and then quickly filters out through his mouth. Bob has a way of calming people he has conversations with as well as being entertaining and often informative. Bob talks with his guests with genuine empathy and humor, while reaching his unusually diverse audience that he talks to as a friend, Bob is the dad with great advice, the irreverent funny guy who’s always there when you need a laugh, and the free-associative Bob who goes off on crazy tangents then returns to the subject at hand, as serious or as comedic as it may be, to wrap up each episode in a way only Bob can do. Because he really does believe, “He’s here for you."

Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

Crime Junkie

Crime Junkie

If you can never get enough true crime... Congratulations, you’ve found your people.

For You

  Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeart App.

  Connect

  © 2022 iHeartMedia, Inc.

  • Help
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • AdChoicesAd Choices