All Episodes

August 22, 2021 43 min
Cześć, tu Adrianna :-)

Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy. Powstał na bazie przeprowadzonego przeze mnie ostatnio na Instagramie Live'a. Jakość dźwięku jest więc nieco inna niż zwykle, choć w trakcie montażu starałam się to poprawić.

A temat jest bardzo ważny, bo stanowi kontynuację wątku podjętego przeze mnie w poprzednim odcinku. Opowiadam o kolejnych błędach żywieniowych rodziców, które nie powinny mieć miejsca, a które rzuciły mi się w oczy podczas naszego urlopu. Odpowiadam na Wasze pytania. Pojawia się również wątek kontrowersyjny ;-). Mam więc nadzieję, że będzie ciekawie.

Weź głęboki oddech i zrelaksuj się – ten czas jest dla Ciebie!

PS: Daj znać na Instagramie (link poniżej), czy odpowiadają Ci podcasty w takiej formie, czy jednak powinnam wrócić do tradycyjnego nagrywania kolejnych odcinków.

>>>>>>>>

Czekam na Twój feedback:

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/dietetyka_praktyczna/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/dietoterapiaweb/

Do usłyszenia! :-)
Share
Mark as Played

Advertise With Us

Popular Podcasts

Crime Junkie
Dateline NBC

Dateline NBC

Current and classic episodes, featuring compelling true-crime mysteries, powerful documentaries and in-depth investigations.

Stuff You Should Know

Stuff You Should Know

If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks then look no further. Josh and Chuck have you covered.

For You

    Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App.

    Connect

    © 2021 iHeartMedia, Inc.